OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Monitory przemysłowe Eizo DuraVision

Najlepsze monitory do zastosowań przemysłowych  

Urządzenia z tej linii są polecane głównie do monitoringu przemysłowego i systemów bezpieczeństwa. Monitory z tej serii są przystosowane do tego, by sprawdzać się w różnych warunkach i ułatwiać obsługę systemów monitorujących.  

Liczne funkcjonalności sprawiają, że praca urządzeń jest efektywna. Rozwiązania od EIZO mają szerokie kąty widzenia, dzięki temu wyświetlany obraz jest zgodny z rzeczywistymi barwami. Ruchome obiekty na ekranie wyświetlane są płynnie i bez zakłóceń. Zniwelowano migotanie ekranu dzięki temu nasze oczy podczas długiej pracy nie męczą się tak, jak przy standardowych monitorach.  

Na ekranie można wyświetlać obrazy z kilku kamer jednocześnie, co przydaje się zwłaszcza w obiektach z rozbudowanym systemem monitoringu (sklepy, galerie, szpitale, parkingi, muzea). Materiał wyświetlany jest w czasie rzeczywistym. 

 

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia