Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


Najlepsze monitory do zastosowań przemysłowych  

Urządzenia z tej linii są polecane głównie do monitoringu przemysłowego i systemów bezpieczeństwa. Monitory z tej serii są przystosowane do tego, by sprawdzać się w różnych warunkach i ułatwiać obsługę systemów monitorujących.  

Liczne funkcjonalności sprawiają, że praca urządzeń jest efektywna. Rozwiązania od EIZO mają szerokie kąty widzenia, dzięki temu wyświetlany obraz jest zgodny z rzeczywistymi barwami. Ruchome obiekty na ekranie wyświetlane są płynnie i bez zakłóceń. Zniwelowano migotanie ekranu dzięki temu nasze oczy podczas długiej pracy nie męczą się tak, jak przy standardowych monitorach.  

Na ekranie można wyświetlać obrazy z kilku kamer jednocześnie, co przydaje się zwłaszcza w obiektach z rozbudowanym systemem monitoringu (sklepy, galerie, szpitale, parkingi, muzea). Materiał wyświetlany jest w czasie rzeczywistym. 

 

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-48%
-2%
-28%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia