Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Monitory przemysłowe DuraVision


  Najlepsze monitory do zastosowań przemysłowych  

  Urządzenia z tej linii są polecane głównie do monitoringu przemysłowego i systemów bezpieczeństwa. Monitory z tej serii są przystosowane do tego, by sprawdzać się w różnych warunkach i ułatwiać obsługę systemów monitorujących.  

  Liczne funkcjonalności sprawiają, że praca urządzeń jest efektywna. Rozwiązania od EIZO mają szerokie kąty widzenia, dzięki temu wyświetlany obraz jest zgodny z rzeczywistymi barwami. Ruchome obiekty na ekranie wyświetlane są płynnie i bez zakłóceń. Zniwelowano migotanie ekranu dzięki temu nasze oczy podczas długiej pracy nie męczą się tak, jak przy standardowych monitorach.  

  Na ekranie można wyświetlać obrazy z kilku kamer jednocześnie, co przydaje się zwłaszcza w obiektach z rozbudowanym systemem monitoringu (sklepy, galerie, szpitale, parkingi, muzea). Materiał wyświetlany jest w czasie rzeczywistym. 

   

  Aktualne promocje:
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia