0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Monitory profesjonalne Eizo FlexScan

Przyjemna praca o każdej porze dnia 

Monitory z serii FlexScan pozwalają dopasować poziom natężenia niebieskiego światła. Niebieskie światło emitowane z ekranów monitorów po zmierzchu nie wpływa korzystnie na nasze zdrowie i samopoczucie. Dlatego tak ważne jest ograniczanie jego emisji. Tryb Paper Mode sprawia, że natężenie światła niebieskiego jest zredukowane nawet o 68%.  

Natomiast dzięki funkcji Circadian Dimming możemy sprawdzić, jak monitor redukuje natężenie podczas całego dnia pracy przy monitorze. Rozwiązanie to dostępne jest w monitorach z serii EV.  

 

Szereg nowoczesnych funkcjonalności  

Kąt widzenia w monitorach FlexScan jest na tyle szeroki, by zawsze zapewnić dobry obraz (szczególnie wtedy, gdy z monitora korzysta w jednym czasie kilka osób).  

Bardzo precyzyjne regulowanie poziomu jasności dostosowane jest do poziomu natężenia światła w pomieszczeniu. Monitor może automatycznie dostosować jasność do 1%, kiedy w pomieszczeniu zapanuje mrok. I analogicznie w bardzo jasnym pomieszczeniu (zazwyczaj przy silnym natężeniu światła słonecznego) monitor dostosuje poziom jasności do najbardziej optymalnego w tych warunkach. 

Sprawne regulowanie jasności przyczynia się do zniwelowania efektu migotania na ekranie. Dzięki temu nie męczymy wzorku dzięki czemu praca przy monitorze może stać się bardziej komfortowa.  

Jeśli przed monitorem w danym momencie nie ma użytkownika, urządzenie zmniejsza poziom zużycia energii (EcoView Sense).   

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia