0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Monitory graficzne Eizo ColorEdge

Profesjonalne monitory dla grafików ceniących profesjonalizm  

Monitory z serii ColorEgde przeznaczone są do efektywnej pracy w branży graficznej (fotografia, grafika, druk, projektowanie).  

W pracy z grafiką dobrze skalibrowany monitor to podstawa. Na ekranie ColorEdge możliwy jest podgląd zdjęć w czasie rzeczywistym podczas trwającej sesji zdjęciowej. Dzięki takiej funkcjonalności na bieżąco możemy weryfikować zdjęcia. 

Wybierając monitory z serii ColorEdge możemy być pewni, że jest to profesjonalny sprzęt, z którego korzystają graficy, projektanci, filmowcy i graficy na całym świecie. Dzięki programowi Ambassador ColorEdge możemy sprawdzić, którzy artyści z powodzeniem korzystają ze sprzętu marki EIZO.  

Podczas wielogodzinnej pracy przy ekranie monitora bardzo ważny jest komfort pracy. Monitory EIZO wyposażone są w technologię inteligentnego ściemniania, która zapobiega migotaniu. 

 

Idealne oddanie kolorów na wszystkich etapach pracy 

Dzięki zastosowaniu autorskiego oprogramowania EIZO ColorNavigator 6 możemy być pewni, że oddanie braw będzie identyczne na każdym etapie produkcji (od projektu po finalne drukowanie).  

Dbanie o szczegóły w pracy grafika to podstawa. Zastosowanie technologii 4K sprawia, że każdy detal może być dopracowany z najwyższą starannością. 

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia