Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Monitory graficzne ColorEdge


  Profesjonalne monitory dla grafików ceniących profesjonalizm  

  Monitory z serii ColorEgde przeznaczone są do efektywnej pracy w branży graficznej (fotografia, grafika, druk, projektowanie).  

  W pracy z grafiką dobrze skalibrowany monitor to podstawa. Na ekranie ColorEdge możliwy jest podgląd zdjęć w czasie rzeczywistym podczas trwającej sesji zdjęciowej. Dzięki takiej funkcjonalności na bieżąco możemy weryfikować zdjęcia. 

  Wybierając monitory z serii ColorEdge możemy być pewni, że jest to profesjonalny sprzęt, z którego korzystają graficy, projektanci, filmowcy i graficy na całym świecie. Dzięki programowi Ambassador ColorEdge możemy sprawdzić, którzy artyści z powodzeniem korzystają ze sprzętu marki EIZO.  

  Podczas wielogodzinnej pracy przy ekranie monitora bardzo ważny jest komfort pracy. Monitory EIZO wyposażone są w technologię inteligentnego ściemniania, która zapobiega migotaniu. 

   

  Idealne oddanie kolorów na wszystkich etapach pracy 

  Dzięki zastosowaniu autorskiego oprogramowania EIZO ColorNavigator 6 możemy być pewni, że oddanie braw będzie identyczne na każdym etapie produkcji (od projektu po finalne drukowanie).  

  Dbanie o szczegóły w pracy grafika to podstawa. Zastosowanie technologii 4K sprawia, że każdy detal może być dopracowany z najwyższą starannością. 

  Aktualne promocje:
  -19%
  -31%
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia