Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


Monitory dla profesjonalnych graczy  

Monitory z tej serii polecane są szczególnie tym graczom, którzy cenią sobie wysoką jakość obrazu, częstotliwość odświeżania nawet do 144Hz i rzeczywiste oddanie barw na ekranie. Urządzenia FORIS, to płynność obrazu i dbałość o każdy nawet najdrobniejszy szczegół. Nowoczesna technologia Smart Insight Demolition sprawia, że obraz rozgrywki jest zdecydowanie wyraźniejszy, ponieważ automatycznie dopasowuje poziom kontrastu, który jest odpowiedni/zalecany do aktualnej rozgrywki.  

Rozwój aplikacji mobilnych spowodował, że smartfony stają się pilotami sterującymi. Monitory z serii FORIS mogą być sterowane za pomocą mobilnej aplikacji G-Ignition Mobile. Funkcjonalność umożliwia płynne sterowanie ustawieniami monitora. Jest to aplikacja darmowa. Dodatkowym atutem jest wyświetlanie ikonki o przychodzącym powiadomieniu z urządzenia mobilnego bezpośrednio na monitorze (nieodebrane połączenie, nowa wiadomość). 

Dzięki zniwelowaniu efektu migotania ekranu w monitorach FORIS obraz jest bardziej wyraźny, a nasze oczy mniej zmęczone podczas długiej pracy. Urządzenia można dowolnie ustawiać i regulować w celu osiągnięcia najwygodniejszej pozycji podczas grania.  

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-48%
-14%
-18%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia