Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Monitory dla graczy FORIS


  Monitory dla profesjonalnych graczy  

  Monitory z tej serii polecane są szczególnie tym graczom, którzy cenią sobie wysoką jakość obrazu, częstotliwość odświeżania nawet do 144Hz i rzeczywiste oddanie barw na ekranie. Urządzenia FORIS, to płynność obrazu i dbałość o każdy nawet najdrobniejszy szczegół. Nowoczesna technologia Smart Insight Demolition sprawia, że obraz rozgrywki jest zdecydowanie wyraźniejszy, ponieważ automatycznie dopasowuje poziom kontrastu, który jest odpowiedni/zalecany do aktualnej rozgrywki.  

  Rozwój aplikacji mobilnych spowodował, że smartfony stają się pilotami sterującymi. Monitory z serii FORIS mogą być sterowane za pomocą mobilnej aplikacji G-Ignition Mobile. Funkcjonalność umożliwia płynne sterowanie ustawieniami monitora. Jest to aplikacja darmowa. Dodatkowym atutem jest wyświetlanie ikonki o przychodzącym powiadomieniu z urządzenia mobilnego bezpośrednio na monitorze (nieodebrane połączenie, nowa wiadomość). 

  Dzięki zniwelowaniu efektu migotania ekranu w monitorach FORIS obraz jest bardziej wyraźny, a nasze oczy mniej zmęczone podczas długiej pracy. Urządzenia można dowolnie ustawiać i regulować w celu osiągnięcia najwygodniejszej pozycji podczas grania.  

  Aktualne promocje:
  -18%
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia