OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Monitory dla graczy Eizo FORIS

Monitory dla profesjonalnych graczy  

Monitory z tej serii polecane są szczególnie tym graczom, którzy cenią sobie wysoką jakość obrazu, częstotliwość odświeżania nawet do 144Hz i rzeczywiste oddanie barw na ekranie. Urządzenia FORIS, to płynność obrazu i dbałość o każdy nawet najdrobniejszy szczegół. Nowoczesna technologia Smart Insight Demolition sprawia, że obraz rozgrywki jest zdecydowanie wyraźniejszy, ponieważ automatycznie dopasowuje poziom kontrastu, który jest odpowiedni/zalecany do aktualnej rozgrywki.  

Rozwój aplikacji mobilnych spowodował, że smartfony stają się pilotami sterującymi. Monitory z serii FORIS mogą być sterowane za pomocą mobilnej aplikacji G-Ignition Mobile. Funkcjonalność umożliwia płynne sterowanie ustawieniami monitora. Jest to aplikacja darmowa. Dodatkowym atutem jest wyświetlanie ikonki o przychodzącym powiadomieniu z urządzenia mobilnego bezpośrednio na monitorze (nieodebrane połączenie, nowa wiadomość). 

Dzięki zniwelowaniu efektu migotania ekranu w monitorach FORIS obraz jest bardziej wyraźny, a nasze oczy mniej zmęczone podczas długiej pracy. Urządzenia można dowolnie ustawiać i regulować w celu osiągnięcia najwygodniejszej pozycji podczas grania.  

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia