Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Serwery Dell


  Dell logo

  Oferta serwerów firmy Dell obejmuje rodzinę PowerEdge w której znajdują się zarówno urządzenia w obudowach typu tower jak i serwery przeznaczone do montażu w szafach serwerowych.

   

  Oferta serwerów wolnostojących obejmuje urządzenia o szerokim spektrum działania. Od podstawowego, idealnego jako pierwszy serwer dla małych firm modelu PowerEdge T110 II, który jest w pełni wystarczający do obsłużenia służbowej poczty e-mail, udostępniania firmowych dokumentów przez sieć i obsługi zdalnych pulpitów, aż po najmocniejszy w serii T serwer PowerEdge T620 wyposażony w wydajne procesory E5-2600 i mogący obsłużyć do 48 TB masowej pamięci wewnętrznej. Jest to produkt oferujący wydajność i dostępność klasy enterprise, który dzięki możliwej skalowalności sprawdzi się w przedsiębiorstwach każdej wielkości.

   

  Serwery stelażowe Dell otrzymały oznaczenie PowerEdge R. Jeszcze szersza niż w przypadku serwerów wieżowych oferta pozwala precyzyjnie dobrać produkt do potrzeb organizacji. Od PowerEdge R210  niewielkiego serwera o wysokości 1U i jednym procesorze, aż po przeznaczony do obsługi dużych baz danych i innych najbardziej wymagających zastosowań, 4-procesorowy PowerEdge R920 – wszystkie urządzenia oferują najlepsze wskaźniki wydajności i dostępności, oszczędności energii a także skalowalności, która pozwala im rozwijać się razem z firmą.

  Aktualne promocje:
  -18%
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia