Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


Dell logo

Monitory marki Dell dostępne są w czterech seriach produkcyjnych, do których zalicza się produkty ekonomiczne, profesjonalne, zaawansowane oraz konsumenckie. Dell oferuje monitory od 17 do ponad 31 cali. Wysokiej jakości wykonanie, elegancki wygląd oraz perfekcyjny obraz to cechy, które decydują o wyborze właśnie tych produktów. Monitory Dell cechują się niskim poziomem zużycia energii elektrycznej.

 

Seria E (ekonomiczna) to atrakcyjne cenowo produkty skierowane dla odbiorców prywatnych, małych i średnich firm. Największą popularnością cieszą się modele o przekątnej 17 oraz 19 cali, które idealnie sprawdzają się podczas podstawowych prac biurowych.

 

Seria P (profesjonalna) to modele przeznaczone głównie do pracy biurowej. Ergonomia i wydajność pracy to elementy, które były głównymi wytycznymi w projektowaniu tych produktów.

 

Seria U (zaawansowana) skierowana jest do najbardziej wymagających użytkowników dla których liczy się wysoka jakość obrazu, odwzorowanie kolorów oraz wielkość matrycy.

 

Seria S (konsumencka) to seria monitorów przeznaczona dla wymagających klientów. Atutem monitorów tej serii są cienkie ramki, co idealnie sprawdzi się w konfiguracjach wielomonitorowych.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-48%
-1%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia