0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Monitory LCD Dell

Monitory LCD od Dell

Dell logo

Monitory marki Dell dostępne są w czterech seriach produkcyjnych, do których zalicza się produkty ekonomiczne, profesjonalne, zaawansowane oraz konsumenckie. Dell oferuje monitory od 17 do ponad 31 cali. Wysokiej jakości wykonanie, elegancki wygląd oraz perfekcyjny obraz to cechy, które decydują o wyborze właśnie tych produktów. Monitory Dell cechują się niskim poziomem zużycia energii elektrycznej.

 

Seria E (ekonomiczna) to atrakcyjne cenowo produkty skierowane dla odbiorców prywatnych, małych i średnich firm. Największą popularnością cieszą się modele o przekątnej 17 oraz 19 cali, które idealnie sprawdzają się podczas podstawowych prac biurowych.

 

Seria P (profesjonalna) to modele przeznaczone głównie do pracy biurowej. Ergonomia i wydajność pracy to elementy, które były głównymi wytycznymi w projektowaniu tych produktów.

 

Seria U (zaawansowana) skierowana jest do najbardziej wymagających użytkowników dla których liczy się wysoka jakość obrazu, odwzorowanie kolorów oraz wielkość matrycy.

 

Seria S (konsumencka) to seria monitorów przeznaczona dla wymagających klientów. Atutem monitorów tej serii są cienkie ramki, co idealnie sprawdzi się w konfiguracjach wielomonitorowych.

 

Monitory LCD Dell to kombinacja zaawansowanej technologii, wyjątkowej jakości obrazu i eleganckiego designu. Jeśli cenisz sobie precyzyjną kolorystykę, ostrość i płynność obrazu, monitory tej marki są stworzone właśnie dla Ciebie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą monitorów LCD Dell i przekonania się, dlaczego są one wyborem numer jeden wśród profesjonalistów na całym świecie.

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia