OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Serwery Dell

Serwery Dell - Rack, Tower, PowerEdge

Dell logo

Oferta serwerów firmy Dell obejmuje rodzinę PowerEdge w której znajdują się zarówno urządzenia w obudowach typu tower jak i serwery przeznaczone do montażu w szafach serwerowych.

 

Oferta serwerów wolnostojących obejmuje urządzenia o szerokim spektrum działania. Od podstawowego, idealnego jako pierwszy serwer dla małych firm modelu PowerEdge T110 II, który jest w pełni wystarczający do obsłużenia służbowej poczty e-mail, udostępniania firmowych dokumentów przez sieć i obsługi zdalnych pulpitów, aż po najmocniejszy w serii T serwer PowerEdge T620 wyposażony w wydajne procesory E5-2600 i mogący obsłużyć do 48 TB masowej pamięci wewnętrznej. Jest to produkt oferujący wydajność i dostępność klasy enterprise, który dzięki możliwej skalowalności sprawdzi się w przedsiębiorstwach każdej wielkości.

 

Serwery stelażowe Dell otrzymały oznaczenie PowerEdge R. Jeszcze szersza niż w przypadku serwerów wieżowych Dell oferta pozwala precyzyjnie dobrać produkt do potrzeb organizacji. Od PowerEdge R210 niewielkiego serwera o wysokości 1U i jednym procesorze, aż po przeznaczony do obsługi dużych baz danych i innych najbardziej wymagających zastosowań, 4-procesorowy PowerEdge R920 – wszystkie urządzenia oferują najlepsze wskaźniki wydajności i dostępności, oszczędności energii, a także skalowalności, która pozwala im rozwijać się razem z firmą.

 

Serwery Dell to niezawodne i wydajne rozwiązania dla każdej firmowej infrastruktury IT. W ofercie znajdziesz  serwery Dell w obudowach Rack i Tower, które zapewniają nie tylko niezawodność, ale także skalowalność i elastyczność, aby sprostać rosnącym potrzebom Twojego biznesu.

Serwery Dell to gwarancja najwyższej jakości i innowacyjności. Marka Dell od lat cieszy się zaufaniem klientów na całym świecie. Dlatego warto zwrócić uwagę na serwery Dell PowerEdge, które są doskonałym wyborem dla każdej organizacji. Dzięki serwerom Dell PowerEdge zyskasz nie tylko niezawodność, ale także wydajność i efektywność. Dzięki ich zaawansowanym funkcjom, takim jak zarządzanie energią, możliwość skalowania i optymalizacji zasobów, będziesz mógł zoptymalizować swoją infrastrukturę IT.

Dell PowerEdge to także szeroki wybór opcji dostosowanych do Twoich potrzeb. Możesz wybrać serwer z odpowiednią ilością pamięci, procesorów i dysków, aby dostosować go do swoich wymagań.

Nie czekaj dłużej i zapoznaj się z ofertą serwerów Dell PowerEdge. Dzięki nim zyskasz nie tylko niezawodność i wydajność, ale także zaoszczędzisz czas i pieniądze. Wybierz markę, która od lat jest liderem w branży IT - wybierz serwery Dell, notebooki Dell i komputery Dell już dziś!

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia