0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Notebooki Dell


Dell logo

Szeroka oferta notebooków Dell pozwala na wybór najlepiej dostosowanego do konkretnych potrzeb i możliwości rozwiązania. Spośród proponowanych produktów można zdecydować się na model z serii Latitude E3340, 3450, 3550, E5250, E5440, E5450, E5540, E5550, E6440, E6540, E7250, E7450, 7350 lub Vostro 5470.

 

Klienci mogą dobrać odpowiedni dla siebie rozmiar urządzenia, zgodny z oczekiwaniami wobec konkretnych parametrów procesor, zadowalającą pojemność pamięci, wybrane właściwości wyświetlacza, najlepszą kartę graficzną, kamerę oraz szereg innych dodatkowych cech, które sprawią, że sprzęt będzie stuprocentowo spełniał ich wymagania.

 

Dzięki wdrażaniu do produktów najnowszych technologii, Dell oferuje rozwiązania spełniające najwyższe standardy. W zależności od specyfiki stosowania, można zaopatrzyć się w sprzęt profesjonalny bądź produkty do użytkowania domowego, w pełni odpowiadające przeciętnym wymaganiom. Korzystny stosunek ceny do oferowanej jakości sprawia, że z notebooków Dell korzysta się w domach i biurach na całym świecie.

 

Jeśli mają Państwo pytania odnośnie wyboru właściwego modelu, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi konsultantami.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia