Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Dell Networking


  Dell logo

  Switche Dell Networking to szeroka paleta energooszczędnych i efektywnych kosztowo przełączników 1GbE i 10GbE przeznaczonych do unowocześnienia i zastosowania skalowalności infrastruktury sieciowej. Switche ze wszystkich serii N standardowo wyposażone są w system Dell Networking OS 6. Łatwa konfiguracja z wykorzystaniem automatycznego konfiguratora na nośniku USB pozwala na szybkie uruchomienie urządzeń bez konieczności kompleksowej konfiguracji TFTP i bez obecności wykwalifikowanych specjalistów.

   

  Seria przełączników Dell Networking N2000 oferuje 24 porty PoE+, a przy zastosowaniu dodatkowego, zewnętrznego źródła zasilania nawet 48 portów. Przy połączeniu 12 takich switchy w stack, otrzymujemy do 600 portów 1GbE.

   

  Switche Dell Networking N3000 to bardziej wydajne urządzenia, które obsługują 48 portów PoE+ bez konieczności wykorzystania dodatkowego zasilania. Stackowanie 12 przełączników z tej serii daje dostęp do 624 portów 1GbE.

   

  Do najbardziej wymagających zastosowań firma Dell przygotowała switche z serii Networking N4000, które w zależności od modelu obsługują od 32 do 64 portów 10GbE. Stack złożony z 12 tego typu urządzeń pozwala na stworzenie cechującego się niezwykłą wydajnością, dostępnością i przepustowością rozwiązania z obsługą nawet 672 portów 10GbE.

   

  Dzięki wykorzystaniu Dell Fresh Air przełączniki Dell Networking mogą pracować w temperaturze do 50 stopni Celsjusza, co pozwala na znaczną redukcję kosztów chłodzenia.

  Aktualne promocje:
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia