0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Komputery stacjonarne Dell

Komputery stacjonarne Dell

Dell logo

Oferta Dell obejmuje niezawodne desktopy. Do wyboru jest sprzęt z serii OptiPlex 3030AIO, 3020, 3020M, 9020, 9020M, 9030, 7020 oraz produkty z linii Vostro 3800, 3900 i 3902. Każdy z nich prezentuje wysoką klasę rozwiązań i cechuje się niezawodnością. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii praca z nimi przebiega sprawnie, a proces wdrożenia nie sprawia żadnych problemów.

 

Decydując się na konkretny model, warto przeanalizować swoje potrzeby i porównać parametry notebooków, przede wszystkim pod kątem wymagań w stosunku do procesora, pamięci, grafiki, oprogramowania, sieci komputerowych, łączności, designu, zarządzania energią oraz rozmiarów.

 

Jeśli poszukujesz doskonałej jakości sprzętu komputerowego, nie ma lepszej opcji niż komputery stacjonarne Dell. Znane na całym świecie dzięki swojej niezawodności, produkty tej marki gwarantują wydajność na najwyższym poziomie.

 

Dell nieustannie wprowadza innowacje, aby sprostać wymaganiom współczesnych użytkowników. Seria OptiPlex to linia komputerów przeznaczona dla profesjonalistów, którzy potrzebują niezawodności i mocy w codziennej pracy. Z kolei Vostro to doskonałe rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw, które pragną łączyć wydajność z atrakcyjnym kosztem zakupu.

 

Komputery stacjonarne Dell, podobnie jak macierze dyskowe, serwery i monitory Dell, są chętnie wybierane przez ekspertów IT na całym świecie. Zainwestuj w technologię, która nie zawiedzie i będzie służyć Ci przez lata.

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia