Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Dell


  Dell logoDell Computer Corporation to amerykańska korporacja o zasięgu międzynarodowym. Firma specjalizuje się w produkcji komputerów oraz urządzeń peryferyjnych. Do głównych produktów firmy zalicza się komputery stacjonarne, serwery, laptopy, skanery, pamięci komputerowe, netbooki oraz inne urządzenia peryferyjne.

   

  Dell powstał w 1984 roku, od samego początku stawiał na dynamiczny rozwój zarówno firmy jak i osób w niej pracujących. Firma pozwala realizować marzenia ludzi za pomocą technologii IT. Dba także o środowisko, wpierając wszelkie innowacyjne rozwiązania promujące czystość środowiska. Rozwój w skali globalnej przyczynił się do otwarcia biur na wszystkich kontynentach. Firma stała się także głównym dostawcą sprzętu komputerowego dla sektora służby zdrowia.

   

  Najpopularniejszy sprzęt firmy Dell to:

  - Serwery (seria PowerEdge), które idealnie sprawdzają się w każdej firmie. Dodatkowo ich montaż możliwy jest zarówno w obudowach typu tower, jak i szafach serwerowych. Duża elastyczność konfiguracji pozwala na maksymalne dostosowanie się pod wymagania konkretnych osób. Najbardziej znane modele to: R320, R420, R520.
  - Drukarki i tonery Dell to wysoka jakość wydruku połączona z wydajnością stawia produkty tej marki, w bardzo dobrym świetle względem konkurencji. Niezawodność sprzętu sprawiła, że stały się one często wybieranymi elementami wyposażenia w firmach księgowych, branży bankowej oraz finansowej.
  - Zasilacze awaryjne UPS to nowoczesne rozwiązania ochrony urządzeń przed zanikami prądu wynikającymi z pracy sieci energetycznej. Idealnie nadają się dla zachowania ciągłości działań w danym systemie. Zachowanie energii elektrycznej w sytuacjach wyjątkowych zwiększa bezpieczeństwo danych przechowywanych i przetwarzanych na serwerach.

   

  Aktualne promocje:
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia