0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Switche D-Link


Niezawodne przełączniki D-Link

Ofertę sprzętu sieciowego marki D-Link uzupełniają przełączniki zapewniające wysoką wydajność. Proponowane urządzenia wyróżniają się funkcjonalnością oraz niezawodnym działaniem. W szerokiej ofercie dostępne są rozwiązania zarówno do biura, jak i do domu. Przełączniki cechują się łatwością konfiguracji oraz obsługi. Solidna konstrukcja i zastosowanie trwałych komponentów sprawiają, że rozwiązania D-Link są trwałe, a w połączeniu z wykorzystaniem nowoczesnych technologii również niezawodne.

 

Doskonała jakość, szerokie możliwości

Przełączniki D-Link to wysokiej jakości urządzania zamknięte w kompaktowej obudowie. Szeroka oferta sprawia, że każdy znajdzie urządzenie, które spełni jego indywidualne oczekiwania. Zaawansowane funkcje sprawiają, ze sprawdzą się one zarówno w małych, jak i średnich firmach. D-Link to nowoczesne produkty o bogatej funkcjonalności. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą wybrać odpowiedni sprzęt sieciowy marki D-Link.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia