0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Mydlink Cameras & Video Surveillance


Mydlink Cameras & Video Surveillance – kontrola i bezpieczeństwo

Kategoria produktów Mydlink Cameras & Video Surveillance obejmuje praktyczne rozwiązania takie jak kamery do monitorowania, rejestratory sieciowe, nianie elektroniczne z kamerą czy kamery do monitorowania zwierząt. Proponowane produkty wyróżnia wysoka jakość połączona z nowoczesnymi technologiami, których zastosowanie wiąże się ze zwiększeniem bezpieczeństwa.

 

Szeroka oferta

Kamery marki D-Link do monitoringu umożliwiają obserwacje zarówno w dzień, jak i w nocy, posiadają również funkcję nagrywania. Design jakim się wyróżniają sprawia, że sprzęt wkomponuje się w każde wnętrze. Marka D-Link dostarcza również kamery zaprojektowane z myślą o dzieciach.  Urządzenia posiadają między innymi czujniki temperatury, ruchu i płaczu. Dzięki kamerom D-Link można mieć również stałą kontrolę nad domowymi zwierzętami. Funkcjonalność kamer EyeOn Pet sprawia, że wykrywają one ruch oraz dźwięki, a następnie wysyłają powiadomienie na urządzenia mobilne. Z kolei oferowane rejestratory sieciowe D-Link umożliwiają jednoczesne zapisywanie obrazu z wielu kamer bez konieczności uruchamiania komputera.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia