0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
D-Link

D-Link – niezawodne rozwiązania sieciowe dla domu, biura i operatorów

 

D-Link to jeden z czołowych graczy na rynku infrastruktury sieciowej, który od lat skupia się na oferowaniu wydajnych i łatwych w obsłudze rozwiązań, znajdujących zastosowanie zarówno u klientów indywidualnych, jak w dużych przedsiębiorstwach. Działania firmy koncentrują się wokół nowoczesnych technologii sieciowych, bezprzewodowych, pamięci masowych oraz systemów nadzoru IP.

 

Wizja, innowacje, rozwój

 

Historia firmy sięga 1986 roku. Jej główna siedziba mieści się w Tajpej na Tajwanie. W 1993 producent zdobył nagrodę za pierwszą na rynku kartę PCMCIA w standardzie Ethernet. Kolejne lata przyniosły ekspansję na rynek europejski, amerykański i chiński. Intensywny rozwój sprawił, że w 1998 roku producent trafił na listę 300 najlepszych firm wymienionych przez Forbes. W międzyczasie został liderem sprzedaży punktów dostępowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Obecnie oferuje także usługi chmury mydlink, routery, kamery i rozwiązania pamięci masowej.

 

Inteligentne rozwiązania

 

Działania firmy obejmują zarówno urządzenia do inteligentnego domu, jak i rozwiązania, które z powodzeniem uzupełniają firmowe infrastruktury. D-Link to również wydajne i niezawodne produkty z zakresu telekomunikacji. Dzięki wysokiej jakości, solidnej konstrukcji i doskonałej funkcjonalności modele spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 

Oferta

 

Oferta producenta obejmuje szeroki wybór switchy (m.in. Fast Ethernet, Gigabit Smart, DGS-3000, xStack Managed DGS-3400, DGS-3620 i DGS-3630 Series oraz Chassis Switches DGS-6600 Series), punktów dostępowych, kontrolerów, routerów i kamer. Stanowi doskonałe uzupełnienie nowoczesnych przestrzeni, w których ważny jest swobodny dostęp do sieci oraz bezpieczeństwo.

 

Szczegóły

 

Zachęcamy do skontaktowania się z naszym zespołem, który przedstawi szczegóły oferty i pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie. 

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia