0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
CyberPower


CyberPower – technologiczna doskonałość

 

CyberPower powstał w 1997 roku w Stanach Zjednoczonych. Firma specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie zasilania oraz akcesoriów komputerowych.


W ofercie producenta dostępne są:

- zasilacze UPS

- PDU

- inwertery zasilania

- urządzenia przeciwprzepięciowe

Urządzenia z powodzeniem sprawdzają się w zastosowaniach domowych oraz w infrastrukturze IT małych i średnich przedsiębiorstw. Szczególnie polecane do wdrożeń w tych środowiskach, które spory nacisk kładą na zaawansowane zabezpieczenia urządzeń jak i wartościowych danych.

Systemy UPS z przełomową technologią GreenPower

Producent stawia na ekologię i produkuje systemy UPS, które są przyjazne środowisku naturalnemu. Opatentowana technologia GreenPower UPS głównie opiera się na poprawie wydajności, jednocześnie redukując pobór mocy urządzenia. W ten sposób niwelowane jest przegrzewanie się urządzeń.

Zredukuj zużycie energii nawet o 80%

Dzięki nowoczesnej technologii GreenPower nowoczesne systemy UPS zużywają do pracy zdecydowanie mniej energii w porównaniu do standardowych urządzeń. Wdrażając do infrastruktury IT urządzenia z GreenPower USP administratorzy IT zyskują nie tylko oszczędności w postaci mniejszych rachunków za prąd, ale również pewność, że urządzenia są chronione przed różnego rodzaju zagrożeniami (np. utrata danych, awarie, uszkodzenia).


Zabezpiecz urządzenia osobiste przed nieoczekiwanymi przerwami w dostawie energii – postaw na sprawdzone rozwiązania CyberPower.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia