Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  CyberPower


  CyberPower – technologiczna doskonałość

   

  CyberPower powstał w 1997 roku w Stanach Zjednoczonych. Firma specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie zasilania oraz akcesoriów komputerowych.


  W ofercie producenta dostępne są:

  - zasilacze UPS

  - PDU

  - inwertery zasilania

  - urządzenia przeciwprzepięciowe

  Urządzenia z powodzeniem sprawdzają się w zastosowaniach domowych oraz w infrastrukturze IT małych i średnich przedsiębiorstw. Szczególnie polecane do wdrożeń w tych środowiskach, które spory nacisk kładą na zaawansowane zabezpieczenia urządzeń jak i wartościowych danych.

  Systemy UPS z przełomową technologią GreenPower

  Producent stawia na ekologię i produkuje systemy UPS, które są przyjazne środowisku naturalnemu. Opatentowana technologia GreenPower UPS głównie opiera się na poprawie wydajności, jednocześnie redukując pobór mocy urządzenia. W ten sposób niwelowane jest przegrzewanie się urządzeń.

  Zredukuj zużycie energii nawet o 80%

  Dzięki nowoczesnej technologii GreenPower nowoczesne systemy UPS zużywają do pracy zdecydowanie mniej energii w porównaniu do standardowych urządzeń. Wdrażając do infrastruktury IT urządzenia z GreenPower USP administratorzy IT zyskują nie tylko oszczędności w postaci mniejszych rachunków za prąd, ale również pewność, że urządzenia są chronione przed różnego rodzaju zagrożeniami (np. utrata danych, awarie, uszkodzenia).


  Zabezpiecz urządzenia osobiste przed nieoczekiwanymi przerwami w dostawie energii – postaw na sprawdzone rozwiązania CyberPower.

  Aktualne promocje:
  -31%
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia