OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.

850 000 zł z programu rządowego na poprawę cyberbezpieczeństwa w samorządach

O programie

Celem programu „Cyberbezpieczny samorząd” jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa informacji jednostek samorządu terytorialnego (JST). Ma to być możliwe dzięki wzmacniniu odporności oraz zdolności do skutecznego zapobiegania i reagowania na incydenty w systemach informacyjnych.

Program będzie realizowany na terenie całego kraju i zostaną nim objęte wszystkie jednostki samorządowe, czyli:

  • gminy wiejskie,
  • gminy miejsko-wiejskie,
  • gminy miejskie,
  • urzędy powiatowe,
  • urzędy wojewódzkie.

Projekt jest odpowiedzią na nieustannie rosnące zagrożenie cyberbezpieczeństwa w administracji. W ostatnich latach organizacje publiczne coraz częściej padają ofiarą ataków, co zmusza do podejmowania odpowiednich kroków w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych przechowywanych w poszczególnych jednostkach administracji.

Jednostki samorządowe będą mogły wykorzystać pozyskane fundusze na opracowanie, wdrożenie i certyfikację procedur z zakresu zarządzania bezpieczeństwem informacji, specjalistyczne szkolenia oraz na zakup, wdrożenie i konfigurację systemów, urządzeń i usług mających na celu podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa.

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz otrzymać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb, wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i pomożemy Ci zadbać o cyberbezpieczeństwo.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Jakie dofinansowanie z projektu „Cyberbezpieczny samorząd”
może otrzymać Twoja jednostka?

Dofinansowanie będzie przyznawane Jednostkom Samorządu Terytorialnego w formie grantu. Jego wysokość jest uzależniona od szczebla jednostki:

Cyberbezpieczny Samorząd dla Gmin Gminy przedział 200 000 - 850 000 zł
Cyberbezpieczny Samorząd dla Powiatów Powiaty do 850 000 zł
Cyberbezpieczny Samorząd dla Województw Samorządy Wojewódzkie do 850 000 zł

Maksymalna intensywność dofinansowania projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” może wynosić
do 100% kosztów kwalifikowalnych.

Wnioski można składać w terminie od 19.07.2023 do 30.11.2023 do godziny 16.00
za pośrednictwem systemu informatycznego dostępnego na stronie rządowej projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”.

Okres realizacji projektu wynosi maksymalnie 24 miesiące od dnia wejścia w życie umowy o powierzenie grantu, jednak nie później niż do 30.06.2026.

Dopuszcza się kwalifikowalność wydatków poniesionych w okresie od dnia 01.06.2023 do dnia zakończenia realizacji projektu określonego w podpisanej z jednostką umowie.

Zaufali nam

Nasze wdrożenia

Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma z wielu wrdożeń, które mieliśmy przyjemność wykonać dla naszych klientów. Każde z nich było wyjątkowe i stawiało przed nami inne wyzwania.

Wprowadzimy Cię w świat cyberbezpieczeństwa!

Senetic jest doświadczonym integratorem, o czym świadczą setki projektów migracji do chmury, które mieliśmy okazję realizować. Jako pierwsi wdrożyliśmy system EZD RP w chmurze publicznej w ramach pilotażowego programu prowadzonego przez NASK PIB. Wdrożenie zostało przeprowadzone przez naszych ekspertów z wykorzystaniem rozwiązań chmurowych AWS. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego projektu? Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem:

Pilotażowe wdrożenie systemu EZD RP
Wdrożenie EZD RP w chmurze z NASK
Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.