OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
8800 Series IP Phones

Telefony IP Cisco - seria 8800

Współczesny świat biznesu wymaga nieprzerwanego i bezproblemowego połączenia internetowego. Aby sprostać tym oczekiwaniom, konieczne jest zaopatrzenie się w narzędzia, które oferują nie tylko jakość, ale również niezawodność. Telefonia IP Cisco z serii 8800 stanowi elitę wśród rozwiązań komunikacyjnych, łącząc nowoczesność z funkcjonalnością.

 

Marka Cisco od lat jest liderem w dziedzinie technologii sieciowej. Ich produkt, jakim są switche Cisco, cieszy się niesłabnącym uznaniem specjalistów z całego świata. Jednak to nie tylko sprzęt sieciowy czyni Cisco marką godną zaufania. To także ich telefony Cisco, które zdobywają uznanie wśród profesjonalistów oraz firm pragnących inwestować w najwyższej klasy sprzęt.

 

Seria 8800 to więcej niż telefony. To urządzenia, które przekształcają codzienną komunikację w niezwykłe doświadczenie. Dzięki intuicyjnym interfejsom, wysokiej jakości dźwięku oraz bezproblemowej integracji z innymi produktami Cisco, każda rozmowa staje się przyjemnością.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odkryj świat profesjonalnej komunikacji z serią telefonów 8800. Jesteśmy przekonani, że jakość, innowacyjność oraz niezawodność produktów Cisco spełnią nawet najbardziej wyrafinowane oczekiwania.

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia