0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Telefonia IP Cisco


Cisco Logo

Oferta telefonii IP firmy Cisco obejmuje rozwiązania sprzętowe oraz oprogramowanie. Za zapewnienie usług głosowych telefonom IP Cisco odpowiada oprogramowanie Cisco CallManager Express zintegrowane z Cisco IOS. CCME jest tanim, niezawodnym i bogatym w funkcje systemem pozwalającym na obsługę do 240 użytkowników.

 

Wśród najpopularniejszych modeli telefonów IP z oferty Cisco znajdują się CP-7942G oraz CP-6921. Cisco UC Phone 7942G to urządzenie stworzone z myślą o użytkownikach obsługujących dużą ilość połączeń telefonicznych, jak np. pracownicy działów handlowych czy obsługi klienta. Wysokiej jakości wyświetlacz LCD pozwala na korzystanie z aplikacji XML.

 

Model Cisco UC Phone 6921 to obsługujący 2 linie i wyposażony w system full-duplex sprzęt wyposażony w opcję Deep-Sleep, która pozwala zachować wysoką oszczędność energii.

 

Oferta Cisco obejmuje także pełen zakres akcesoriów i modułów do rozbudowy urządzeń, oprogramowanie do zarządzania każdym aspektem połączeń telefonicznych w firmie (np. Cisco Unity Express do obsługi poczty głosowej) oraz integracje z zewnętrznym oprogramowaniem jak Microsoft Office czy Lync.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia