Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Telefonia IP Cisco


  Cisco Logo

  Oferta telefonii IP firmy Cisco obejmuje rozwiązania sprzętowe oraz oprogramowanie. Za zapewnienie usług głosowych telefonom IP Cisco odpowiada oprogramowanie Cisco CallManager Express zintegrowane z Cisco IOS. CCME jest tanim, niezawodnym i bogatym w funkcje systemem pozwalającym na obsługę do 240 użytkowników.

   

  Wśród najpopularniejszych modeli telefonów IP z oferty Cisco znajdują się CP-7942G oraz CP-6921. Cisco UC Phone 7942G to urządzenie stworzone z myślą o użytkownikach obsługujących dużą ilość połączeń telefonicznych, jak np. pracownicy działów handlowych czy obsługi klienta. Wysokiej jakości wyświetlacz LCD pozwala na korzystanie z aplikacji XML.

   

  Model Cisco UC Phone 6921 to obsługujący 2 linie i wyposażony w system full-duplex sprzęt wyposażony w opcję Deep-Sleep, która pozwala zachować wysoką oszczędność energii.

   

  Oferta Cisco obejmuje także pełen zakres akcesoriów i modułów do rozbudowy urządzeń, oprogramowanie do zarządzania każdym aspektem połączeń telefonicznych w firmie (np. Cisco Unity Express do obsługi poczty głosowej) oraz integracje z zewnętrznym oprogramowaniem jak Microsoft Office czy Lync.

  Aktualne promocje:
  -15%
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia