Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


Cisco Logo

Oferta telefonii IP firmy Cisco obejmuje rozwiązania sprzętowe oraz oprogramowanie. Za zapewnienie usług głosowych telefonom IP Cisco odpowiada oprogramowanie Cisco CallManager Express zintegrowane z Cisco IOS. CCME jest tanim, niezawodnym i bogatym w funkcje systemem pozwalającym na obsługę do 240 użytkowników.

 

Wśród najpopularniejszych modeli telefonów IP z oferty Cisco znajdują się CP-7942G oraz CP-6921. Cisco UC Phone 7942G to urządzenie stworzone z myślą o użytkownikach obsługujących dużą ilość połączeń telefonicznych, jak np. pracownicy działów handlowych czy obsługi klienta. Wysokiej jakości wyświetlacz LCD pozwala na korzystanie z aplikacji XML.

 

Model Cisco UC Phone 6921 to obsługujący 2 linie i wyposażony w system full-duplex sprzęt wyposażony w opcję Deep-Sleep, która pozwala zachować wysoką oszczędność energii.

 

Oferta Cisco obejmuje także pełen zakres akcesoriów i modułów do rozbudowy urządzeń, oprogramowanie do zarządzania każdym aspektem połączeń telefonicznych w firmie (np. Cisco Unity Express do obsługi poczty głosowej) oraz integracje z zewnętrznym oprogramowaniem jak Microsoft Office czy Lync.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-48%
-2%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia