0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Switche Cisco


Cisco Logo

Przełączniki to jeden z podstawowych elementów budowy sieci bez granic, architektury o wysokich standardach opartej na urządzeniach Cisco. Oferta firmy obejmuje urządzenia zaprojektowane tak, aby spełniały wymogi w najważniejszych dziedzinach – wysokiej bezawaryjności i przepustowości, które odpowiadają za wydajność i satysfakcję korzystających z sieci użytkowników. Duży nacisk położony też został na energooszczędność, żywotność oraz elastyczność konfiguracji i rozbudowy sieci.

 

Wykorzystanie urządzeń z serii Nexus  (przełączniki rdzenia sieci) i Catalyst (m.in. modułowe przełączniki serii 4500 i 6500) pozwala na tworzenie skalowalnych i elastycznych sieci, które mogą łatwo rozwijać się wraz z firmą. Szybkie zmiany wspierane są przez technologie jakie jak Virtual Switching System i StackWise Plus.

 

Oferta Cisco w kategorii przełączników obejmuje ponad 3500 produktów, których część to rozwiązania modułowe pozwalające na tworzenie dowolnych struktur. Tak szeroki wybór jest gwarancją dopasowania oferty idealnie do potrzeb każdej sieci.

 

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia