0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Switche Cisco

Cisco Logo

Przełączniki to jeden z podstawowych elementów budowy sieci bez granic, architektury o wysokich standardach opartej na urządzeniach Cisco. Oferta firmy obejmuje urządzenia zaprojektowane tak, aby spełniały wymogi w najważniejszych dziedzinach – wysokiej bezawaryjności i przepustowości, które odpowiadają za wydajność i satysfakcję korzystających z sieci użytkowników. Duży nacisk położony też został na energooszczędność, żywotność oraz elastyczność konfiguracji i rozbudowy sieci.

 

Wykorzystanie urządzeń z serii Nexus  (przełączniki rdzenia sieci) i Catalyst (m.in. modułowe przełączniki serii 4500 i 6500) pozwala na tworzenie skalowalnych i elastycznych sieci, które mogą łatwo rozwijać się wraz z firmą. Szybkie zmiany wspierane są przez technologie jakie jak Virtual Switching System i StackWise Plus.

 

Oferta Cisco w kategorii przełączników obejmuje ponad 3500 produktów, których część to rozwiązania modułowe pozwalające na tworzenie dowolnych struktur. Tak szeroki wybór jest gwarancją dopasowania oferty idealnie do potrzeb każdej sieci.

 

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia