Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


Cisco Logo

Rozwiązania z kategorii Firewall dostarczane przez firmę Cisco pozwalają na łatwą kontrolę i zapewnienie bezpieczeństwa firmowej sieci. Zastosowanie firewalli Cisco zapewnia firmom wiele korzyści, m.in. 

- zwiększenie produktywności pracowników dzięki zapobieganiu niepożądanym aktywnościom w sieci, spamowi i pobieraniu złośliwego oprogramowania,
- obniżenie kosztów operacyjnych, które powstają w związku z usuwaniem złośliwego oprogramowania i wyrządzonych przez nie szkód oraz przestojów w pracy spowodowanych przez niedziałające oprogramowanie, uszkodzone przez naruszenia bezpieczeństwa,
- zapobieganie dostępu osób nieuprawnionych do danych, poprzez identyfikację użytkowników.

 

Od strony sprzętowej bezpieczeństwo gwarantują urządzenia z serii ASA 5500-X, które wspiera oprogramowanie Cisco Adaptive Security Appliance Software, zapewniające stałe działanie i kompatybilność zapór z pozostałymi elementami sieci produkcji Cisco.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-18%
-28%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia