Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Cisco Wireless Lan


  Cisco Logo

  Oferta produktów do budowy sieci bezprzewodowych firmy Cisco obejmuje rozwiązania przeznaczone zarówno do wykorzystania wewnątrz budynków jak i na otwartej przestrzeni, zapewniające stały i szybki dostęp do sieci.

   

  W zastosowaniach biurowych doskonale sprawdza się popularny i ekonomiczny model AIR-SAP1602I-E-K9 pozwalający na przesyłanie danych z maksymalną prędkością 300 MBit/s. Łatwa integracja z istniejącą siecią, niski koszt oraz zarządzanie energią zgodne ze standardem PoE czynią ten model świetnym wyborem dla małych zastosowań. Klienci potrzebujący większych sieci powinni zapoznać się z seriami Access Points 2600, 3500, 3600 oraz 3700.

   

  W zastosowaniach zewnętrznych, w wymagającym środowisku narażającym sprzęt elektroniczny na zagrożenia takie jak niekorzystne warunki pogodowe, wysokie temperatury czy zanieczyszczenia doskonale sprawdzają się urządzenia z serii Cisco Aironet 1530, 1550 i 1552S, które zapewniają użytkownikom szybki, bezprzewodowy dostęp do aplikacji i zasobów sieci.

  Aktualne promocje:
  -53%
  -15%
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia