0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Urządzenia bezprzewodowe Cisco


Cisco Logo

Oferta produktów do budowy sieci bezprzewodowych firmy Cisco obejmuje rozwiązania przeznaczone zarówno do wykorzystania wewnątrz budynków jak i na otwartej przestrzeni, zapewniające stały i szybki dostęp do sieci.

 

W zastosowaniach biurowych doskonale sprawdza się popularny i ekonomiczny model AIR-SAP1602I-E-K9 pozwalający na przesyłanie danych z maksymalną prędkością 300 MBit/s. Łatwa integracja z istniejącą siecią, niski koszt oraz zarządzanie energią zgodne ze standardem PoE czynią ten model świetnym wyborem dla małych zastosowań. Klienci potrzebujący większych sieci powinni zapoznać się z seriami Access Points 2600, 3500, 3600 oraz 3700.

 

W zastosowaniach zewnętrznych, w wymagającym środowisku narażającym sprzęt elektroniczny na zagrożenia takie jak niekorzystne warunki pogodowe, wysokie temperatury czy zanieczyszczenia doskonale sprawdzają się urządzenia z serii Cisco Aironet 1530, 1550 i 1552S, które zapewniają użytkownikom szybki, bezprzewodowy dostęp do aplikacji i zasobów sieci.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia