Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


Cisco Logo

Oferta produktów do budowy sieci bezprzewodowych firmy Cisco obejmuje rozwiązania przeznaczone zarówno do wykorzystania wewnątrz budynków jak i na otwartej przestrzeni, zapewniające stały i szybki dostęp do sieci.

 

W zastosowaniach biurowych doskonale sprawdza się popularny i ekonomiczny model AIR-SAP1602I-E-K9 pozwalający na przesyłanie danych z maksymalną prędkością 300 MBit/s. Łatwa integracja z istniejącą siecią, niski koszt oraz zarządzanie energią zgodne ze standardem PoE czynią ten model świetnym wyborem dla małych zastosowań. Klienci potrzebujący większych sieci powinni zapoznać się z seriami Access Points 2600, 3500, 3600 oraz 3700.

 

W zastosowaniach zewnętrznych, w wymagającym środowisku narażającym sprzęt elektroniczny na zagrożenia takie jak niekorzystne warunki pogodowe, wysokie temperatury czy zanieczyszczenia doskonale sprawdzają się urządzenia z serii Cisco Aironet 1530, 1550 i 1552S, które zapewniają użytkownikom szybki, bezprzewodowy dostęp do aplikacji i zasobów sieci.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-70%
-18%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia