Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Cisco Refresh Equipment

  Cisco Refurbished Equipment – wysoka jakość w wyjątkowo niskiej cenie


  Cisco Logo

  Produkty Cisco w wersji refurbished to sprawdzone, funkcjonalne rozwiązania, które zostały odnowione i ponownie wprowadzone do oferty. Proponowane egzemplarze po wymianie pojedynczych elementów są w pełni sprawne i gotowe do pracy. Dzięki starannemu procesowi modernizacji konstrukcje cechują się trwałością i nienagannym działaniem. Ogromną zaletą urządzeń jest ich niezwykle atrakcyjna cena, dzięki której produkty cieszą się dużą popularnością.  

  Szeroki wybór

  Oferujemy Państwu szeroki wybór rozwiązań z kategorii NGN Routing, Switching, Security, Wireless, Collaboration, Data Center oraz SP Video. Każde urządzenie wyróżnia się niezawodnym działaniem i wysoką jakością, odpowiadającą nowym, droższym produktom.

  Fachowa pomoc

  Informacje nt. parametrów umieszczone są w dostępnych przy produktach specyfikacjach. W przypadku pytań, zachęcamy do skontaktowania się z naszym zespołem, który przedstawi szczegóły oferty i pomoże wybrać odpowiedni model.

  Aktualne promocje:
  -31%
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia