0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Cisco Refresh

Cisco Refurbished Equipment – wysoka jakość w wyjątkowo niskiej cenie


Cisco Logo

Produkty Cisco w wersji refurbished to sprawdzone, funkcjonalne rozwiązania, które zostały odnowione i ponownie wprowadzone do oferty. Proponowane egzemplarze po wymianie pojedynczych elementów są w pełni sprawne i gotowe do pracy. Dzięki starannemu procesowi modernizacji konstrukcje cechują się trwałością i nienagannym działaniem. Ogromną zaletą urządzeń jest ich niezwykle atrakcyjna cena, dzięki której produkty cieszą się dużą popularnością.  

Szeroki wybór

Oferujemy Państwu szeroki wybór rozwiązań z kategorii NGN Routing, Switching, Security, Wireless, Collaboration, Data Center oraz SP Video. Każde urządzenie wyróżnia się niezawodnym działaniem i wysoką jakością, odpowiadającą nowym, droższym produktom.

Fachowa pomoc

Informacje nt. parametrów umieszczone są w dostępnych przy produktach specyfikacjach. W przypadku pytań, zachęcamy do skontaktowania się z naszym zespołem, który przedstawi szczegóły oferty i pomoże wybrać odpowiedni model.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia