Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


Routery Celerway bazują na wbudowanych modemach i dzięki zaawansowanej technologii skutecznie równoważą obciążenie sieciowe. Rozwiązania mogą łączyć się jednocześnie z kilkoma dostawcami internetu w tym samym czasie. Przykładowo może być to czterech różnych operatorów komórkowych z oddzielną infrastrukturą i do ośmiu łączy szerokopasmowych od różnych dostawców. Producent zadbał o niezawodną łączność, niezależnie od sytuacji, dzięki czemu nie musisz martwić się o awarie.

Routery Celerway monitorują rzeczywistą przepustowość wszystkich dostępnych połączeń sieciowych i odfiltrowują chwilowo zmienne łącza. Model przepustowości sieci jest używany do podejmowania decyzji o tym, gdzie i jak ruch powinien przepływać w celu uzyskania maksymalnej stabilności i najlepszej możliwej wydajności. Informacje z modelu są również wykorzystywane do generowania historii zdarzeń sieciowych, takich jak awarie czy słaba jakość łącza.

Aktualne promocje:
Rabat -50% na kursy Senetic Academy!
Dołącz do newslettera i odbierz kod rabatowy!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia