Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Celerway hardware


  Routery Celerway bazują na wbudowanych modemach i dzięki zaawansowanej technologii skutecznie równoważą obciążenie sieciowe. Rozwiązania mogą łączyć się jednocześnie z kilkoma dostawcami internetu w tym samym czasie. Przykładowo może być to czterech różnych operatorów komórkowych z oddzielną infrastrukturą i do ośmiu łączy szerokopasmowych od różnych dostawców. Producent zadbał o niezawodną łączność, niezależnie od sytuacji, dzięki czemu nie musisz martwić się o awarie.

  Routery Celerway monitorują rzeczywistą przepustowość wszystkich dostępnych połączeń sieciowych i odfiltrowują chwilowo zmienne łącza. Model przepustowości sieci jest używany do podejmowania decyzji o tym, gdzie i jak ruch powinien przepływać w celu uzyskania maksymalnej stabilności i najlepszej możliwej wydajności. Informacje z modelu są również wykorzystywane do generowania historii zdarzeń sieciowych, takich jak awarie czy słaba jakość łącza.

  Aktualne promocje:
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia