Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


Celerway – nowoczesne rozwiązania sieciowe

Niezawodne działanie, innowacyjna technologia i dopracowane portfolio produktów to elementy, które pozwoliły firmie Celerway rozwinąć się na wielu europejskich rynkach. Producent oferuje rozwiązania zapewniające szybką i niezawodną łączność internetową z wieloma sieciami, a do tego zapewnia wyjątkowo korzystną cenę.

Działalność Celerway skupia się głównie na routerach. Wśród kluczowych innowacji warto zwrócić uwagę na algorytmy, które kontrolują zaawansowane funkcje przełączania awaryjnego i równoważenia obciążenia. Należy do nich również oprogramowanie, które buduje w czasie rzeczywistym model jakości różnych sieci, w tym komórkowych i linii WAN podłączonych do routera.

Oferta

Rozwiązania Celerway obejmują serie Fractus, Pileus i Cirrus. Każda z nich wyróżnia się zastosowaniem nowoczesnych technologii sieciowych oraz naciskiem na wysoką jakość sygnału i komfortową, intuicyjną obsługę. Dla pełnej ochrony infrastruktury zadbano również, aby urządzenia były połączone z systemem zarządzania w bezpieczny sposób.

Zastosowanie

Routery Celerway są wykorzystywane w zróżnicowanych środowiskach. Sprawdzają się zarówno u pracowników mobilnych, jak i w szkołach czy przedszkolach. To również świetne rozwiązanie do telewizyjnych systemów dozorowych (CCTV), na festiwale plenerowe, do punktów sprzedaży czy hotspotów dla mediów. Oferta sprawdzi się też autobusach, pociągach, łodziach i flocie transportowej.

O firmie

Firma Celerway powstała w 2012 roku, w Norwegii. Impulsem do jej założenia było niewystarczające wykorzystanie przepustowości i niestabilności, często spotykane w sieciach mobilnych i szerokopasmowych. Jej założyciele mieli doświadczenie w pracy z akceleracją TCP, agregacją, przekazywaniem, elastycznym routingiem, wielowątkowym http, bezpieczeństwem, opracowywaniem algorytmów i patentów od końca lat dziewięćdziesiątych. Tworząc Celerway, wykorzystali swoją wiedzę, zapewniając wyższą wydajność i stabilne działanie.

Aktualne promocje:
Rabat -50% na kursy Senetic Academy!
Dołącz do newslettera i odbierz kod rabatowy!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia