0

Microsoft Teams Essentials dla małych firm

Microsoft Teams Essential

Microsoft wykonał krok, na który czekało wiele małych przedsiębiorstw – stworzył swoją pierwszą samodzielną wersję Microsoft Teams Essentials dla małych firm i zapewnia dostęp do podstawowych funkcji spotkań i czatów w usłudze Teams. Sprawdź, z jakich opcji możesz skorzystać.

W dobie pracy zdalnej, małe firmy musiały wybierać pakiety Microsoft 365, by móc skorzystać z aplikacji do współpracy i komunikacji Teams. Dzięki Teams Essentials organizacja nie musi decydować się na cały pakiet. Jednocześnie ma jednak możliwość korzystania z wygodnych rozwiązań w zakresie komunikacji między pracownikami. Licencja ta jest pierwszą odrębną licencją, która zawiera wyłącznie usługę Microsoft Teams. Warto jednak mieć na uwadze, że Teams Essentials ma pewne ograniczenia. Dotyczy to braku możliwości: 

  • nagrywania spotkań i transkrypcji,
  • pracy z osobnymi pokojami,
  • wymuszonego uwierzytelniania wieloczynnikowego,
  • gwarancji 99,9% czasu sprawności popartej finansowo.

Wersja Teams Essentials jest wyposażona we wszystkie funkcje dostępne w wersji bezpłatnej. Dodatkowo klienci mają do dyspozycji: 

  • nieograniczone spotkania grupowe do 30 godzin,
  • do 300 uczestników na spotkanie,
  • 10 GB magazynu w chmurze dla każdego użytkownika.

Microsoft Teams Essentials to odpowiedź producenta na potrzeby rynku, jakie pojawiły się przy coraz popularniejszej pracy zdalnej. Niemniej jednak pakiet Business Basic kosztuje nieznacznie więcej, a firma zyskuje również aplikacje pakietu Office dla Internetu oraz usługi chmurowe, takie jak SharePoint, Exchange oraz One Drive. Klient otrzymuje zatem możliwość wyboru najlepszej opcji i optymalne dostosowanie jej do swoich potrzeb. Potrzebujesz pomocy przy wyborze produktu? Napisz do nas na adres: microsoft@senetic.com a my podpowiemy i doradzimy. 

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Sylwia Rybka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.