0

ROZSZERZONE GWARANCJE HPE Care Pack

Skorzystaj już teraz z możliwości zakupu rozszerzonej gwarancji dla urządzeń Hewlett-Packard Enterprise! Dzięki przedłużonej gwarancji zyskujesz między innymi możliwość naprawiania sprzętu po okresie gwarancyjnym! Więcej informacji o pakiecie HPE Care Pack znajdziesz w dalszej części materiału!

HPE (Hewlett-Packard Enterprise) istnieje od 2015 roku. Od początku funkcjonowania stawia na szeroko pojętą innowację, nowoczesność i elastyczność. Rozwiązania HPE sprawdzają się w biznesie, usługach, dedykowane są korporacjom oraz małym i średnim przedsiębiorstwom.

HPE – nowoczesne rozwiązania dla biznesu

Liczne przemiany na rynku spowodowały, że firma podzieliła się na dwie marki – Hewlett-Packard Enterprise oraz HP Inc. Dzięki temu zabiegowi, firmy mogą bardziej skupić się na zróżnicowanych potrzebach użytkowników, opracowując rozwiązania najwyższej klasy.

Przedsiębiorstwa wdrażające rozwiązania HPE zyskują wzrost dynamiki biznesowej oraz otrzymują możliwości, dzięki którym są w stanie rozwijać swój potencjał. Ponadto nowoczesne technologie HPE zwiększają wydajność firm oraz zapewniają im najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony.

HPE posiada bogate doświadczenie w branży serwerów, pamięci masowych, elementów sieci bezprzewodowych i przewodowych czy systemów konwergentnych.

Care Pack – postaw na bezpieczeństwo

Usługa HPE Care Pack to forma rozszerzonej gwarancji. Jest szczególnie polecana użytkownikom profesjonalnym. Wybór takiej usługi sprawdza się w przedsiębiorstwach, które posiadają wiele urządzeń i niezbędne jest, aby każdego dnia funkcjonowały bez zakłóceń i awarii. HPE Care Pack umożliwia klientowi skorzystanie m.in. ze zdalnej diagnozy, wsparcia eksperta bądź naprawy urządzenia. Użytkownik może wybrać jedną z form HPE Care Pack, która będzie zgodna z potrzebami firmy. W zależności od typu wybranego pakietu klient otrzymuje poradę eksperta:

  • najpóźniej następnego dnia roboczego w godzinach 8-17 od poniedziałku do piątku,
  • przez 24h w dni robocze oraz w weekendy, zgłoszenie serwisowe powinno być rozpatrzone do 4 godzin po przyjęciu,
  • usługa serwisowa dostępna również w święta, producent zapewnia dostarczenie nowego urządzenia maksymalnie w 6 godzin.

Każdy z pakietów posiada tzw. zdalną diagnozę. Dzięki temu sprawnemu rozwiązaniu serwisanci są w stanie w wielu przypadkach zdiagnozować problem bez konieczności wysyłania sprzętu i poddawania go naprawie. Dopiero w momencie, kiedy problem nie może być rozwiązany zdalnie naprawa urządzenia przeprowadzana jest na miejscu. W takiej sytuacji wykfalifikowany serwisant podejmuje próbę naprawy sprzętu w przedsiębiorstwie. Jeśli nie jest to możliwe dokonuje się wymiany sprzętu na nowy. Oprócz tego na miejscu przeprowadzane są instalacje części zamiennych oraz niezbędnych aktualizacji.

HPE Care Pack

Warto podkreślić, że HPE Care Pack gwarantuje pełne wsparcie osobom przebywającym na delegacjach czy w podróży. Proces zgłaszania problemów jest dokładnie taki sam, jak w przypadku zgłaszania awarii sprzętu w przedsiębiorstwie i podlega takim samym zasadom.

Każdy sprzęt, który zostanie objęty w firmie usługą HPE Care Pack jest bezpłatnie uaktualniany do najnowszych wersji oprogramowania, dzięki czemu urządzenie jest zawsze wyposażone w najnowsze opcje i funkcje.

Eksperci do Twojej dyspozycji

Jeśli jesteś zainteresowany wykupieniem usługi HPE Care Pack dla urządzeń w swojej firmie zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy udzielą wskazówek i wsparcia w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami tutaj!

Avatar

Senetic.pl

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.