0

Rozwiązania firmy Zebra są już dostępne w Senetic!

Nowość na koniec miesiąca! Bogata oferta amerykańskiego producenta specjalistycznych drukarek, skanerów oraz rozwiązań RFID jest już dostępna w Senetic. Sprawdźcie koniecznie naszą stronę! Więcej szczegółów o urządzeniach w przygotowanym przez nas materiale.

Wysokiej klasy sprzęt dla nowoczesnych zastosowań

Topowym produktem producenta są specjalistyczne drukarki, dzięki którym tysiące firm usprawniło procesy produkcji ze względu na niezawodność i wydajność sprzętu. Marka Zebra oferuje klientom nowoczesne drukarki zarówno wysokiej klasy przemysłowej jak i średniej klasy półprzemysłowe.

Ponadto dostępne są drukarki:

 • biurkowe,
 • przenośne,
 • kioskowe.

Rozpiętość produktowa sprawia, że sprzęt marki Zebra znajduje zastosowanie w wielu branżach i segmentach gospodarki między innymi w:

 • produkcji,
 • lotnictwie,
 • motoryzacji,
 • służbie zdrowia,
 • przemyśle o różnej skali,
 • elektronice,
 • handlu detalicznym,
 • logistyce i magazynach

– podkreśla Wioletta Biela, Product Manager.

Firma zajmuje się również produkcją drukarek wysoce specjalistycznych do zastosowań krytycznych, kiedy to praca drukarki musi trwać nieprzerwanie na liniach produkcyjnych 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Ponadto w ofercie producenta znaleźć można bardzo szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym można z powodzeniem bezbłędnie śledzić oraz wykorzystywać krytyczne zasoby i nimi zarządzać.

Materiały eksploatacyjne oraz czytniki kodów kreskowych

Zebra zajmuje się również produkcją kart plastikowych, kodów kreskowych oraz kodowaniem różnego rodzaju identyfikatorów w tym kart dostępu, identyfikatorów RFID itp. rozwiązań.

Dostępne są również nowoczesne czytniki kodów kreskowych:

 • przewodowe,
 • bezprzewodowe,
 • stacjonarne.

Dzięki tak bogatej ofercie specjalistyczne oprogramowanie zawsze jest dostosowane do potrzeb firmy.

Trochę historii

Marka Zebra powstała w 1969 roku w USA. Firma swoją działalność rozpoczęła od produkcji produktów elektromechanicznych, następnie w roku 1982 zaczęła zajmować się systemem znakowania oraz sprzedażą biletów. Za klika lat, bo zaledwie w 1991 roku przedsiębiorstwo stało się spółką giełdową.

Obecnie Zebra posiada oddziały aż w 45 krajach. Wszystkie zakłady firmy wyróżnione są międzynarodowym certyfikatem jakości ISO 9000.

Marka ponadto stawia na partnerstwo i aktywną współpracę, aktualnie posiada partnerów handlowych w ponad 1000 krajach. Produkcja sprzętu odbywa się w Vermon Hills oraz w Camarillo. Sprzęt dystrybuowany jest na międzynarodową skalę – siatka dystrybucji obejmuje ponad 90 krajów.

Wybierz sprzęt dopasowany do potrzeb Twojej firmy!

Aby poznać ofertę marki Zebra, odwiedź naszą stronę – znajdziesz tam szczegóły dotyczące parametrów i możliwości produktów.

Jeśli masz pytania i nie jesteś pewien, które rozwiązanie sprawdzi się w Twoim środowisku, skontaktuj się z nami!

Kontakt do eksperta:

Wioletta Biela
☏ +48 32 420 93 30
✉ Wioletta.Biela@senetic.com

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Senetic.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.