0

Samodzielnie zarządzaj swoimi subskrypcjami. Poznaj Senetic Portal!


Przejście na O365 i stale zwiększająca  się ilość subskrybentów wymuszają zastosowanie nowoczesnych narzędzi do obsługi tychże rozwiązań. Dziś opowiemy trochę o platformie Senetic Portal, dzięki której zarządzanie licencjami jest naprawdę proste! A przy tym w pełni darmowe!

Konkurencja między poszczególnymi oferentami    wymusza zastosowanie  środkówktóre przyciągną subskrybentów, postanowiliśmy więc zaprojektować intuicyjną platformę – Senetic Portal. 

Senetic stawia na rozwiązania, które usprawniają  pracę oraz ułatwiają klientom zarządzanie. Mamy dużo seatów, co sprawia że nieustannie dążymy do automatyzacji i usprawnień – podkreśla Daniel Kaczmarczyk. 

Przyszłościowy poziom obsługi klienta 

Senetic Portal pozwala w łatwy sposób zarządzać subskrypcjami. Klient otrzymuje zupełnie za darmo dostęp do wszystkich najważniejszych informacji o wykupionych licencjach.

Centrum dowodzenia usługami Microsoft pozwala wygodnie zarządzać subskrypcjami – zamawiać je, dodawać nowe i  korzystać z dodatkowego wsparcia technicznego. Rozwiązanie pozwala także na śledzenie statusu zamówień i odnawianie subskrypcji. Działa to w bardzo prosty sposób, jeśli klientowi kończy się subskrypcja otrzymuje on powiadomienie z automatycznym przekierowaniem do jej odnowienia.

Korzyści 

 

Opłaty wyłącznie za to, z czego aktualnie korzystasz

Gdy kupujesz subskrypcję np. w połowie miesiącazapłacisz dokładnie za tyle dniile pozostało do jego końca. Od kolejnego – jeśli zdecydujesz się na przedłużenieopłaty będą naliczane z góry 

 

Dostęp do historii zakupów 

Senetic Portal oferuje dostęp do historii zakupów, w której możesz na bieżąco śledzić status swoich zamówień oraz odnowień. W łatwy sposób podejrzysz szczegóły zamówieniajego wartośćdatę  utworzenia oraz sprawdzisz status płatnościDodatkowo w każdej chwili  możesz anulować oczekujące zamówienia. 

 

Zarządzanie dodatkami 

Platforma pozwala w łatwy sposób zarządzać dodatkami do subskrypcji.  W każdej chwili możesz uruchomić jeden z kilkudziesięciu dostępnych i  cieszyć się jego możliwościamiPonadto możesz zarządzać liczbą licencjiodnawiając dokładnie tyleile potrzebujesz. 

Kupując licencję w Seneticotrzymujesz podstawowe wsparcie techniczne, w ramach którego uzyskasz pomoc obejmującą wszystkie problemy  związane z dostępnością usługiMożesz też skorzystać z dodatkowego  wsparcia  technicznego w dwóch planach: Standard i Advanced. 

 

 • Senetic Portal to 100% darmowe zarządzanie usługami CSP

   

 • 50 000+ aktywnych użytkowników

   

 • 150+ obsługiwanych krajów

   

 • Certyfikat ISO/IEC 27001:2005–/ 

   

Office 365 Cloud Heroes

Natomiast w  ramach platformy Senetic Academy udostępniliśmy niedawno kompleksowe szkolenie dot. Office 365! Zachęcamy do zapoznania się z darmową lekcją o Microsoft Teams!

 

Eksperci do Twojej dyspozycji  

Masz więcej pytań dotyczących Senetic Portal? Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy chętnie odpowiedzą na każde Twoje pytanie!  

 

☏ +48 32 420 92 44

✉ cloud@senetic.com

 

 

 

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Senetic.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.