0

Pracuj zdalnie i sprawnie: wirtualne biuro Microsoft Teams na 6 miesięcy za darmo!

W obliczu zagrożenia wirusem COVID-19, przedsiębiorcy szukają elastycznych i sprawdzonych rozwiązań, pomagających w organizacji wirtualnego biura. Zobacz, jak Microsoft Teams wspiera tworzenie wirtualnego centrum pracy zespołowej.

Właśnie weszła ustawa, na mocy której pracodawca może zlecić pracę zdalną każdemu pracownikowi. Rozwiązanie ma przede wszystkim zapobiegać rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Wiele firm staje jednak przed sporym wyzwaniem: jak dobrze zorganizować zintegrowane i w pełni wirtualne centrum pracy zespołowej?

Przede wszystkim konieczne jest wdrożenie do środowiska aplikacji, dzięki której pracownicy będą mogli się wygodnie i efektywnie komunikować, bez ograniczeń, i bez wychodzenia z domu. Wybór rozwiązań chmurowych, szczególnie usługi Microsoft Teams, daje gwarancję zachowania sprawnej komunikacji w firmie na czas walki z wirusem mówi Daniel Kaczmarczyk, Cloud & Software Director Senetic. – Usługa oferuje szereg funkcjonalności, które ułatwią pracę przedsiębiorstwom nie tylko w przypadku radykalnej kwarantanny, ale również w organizacji odpowiednich działań prewencyjnych, o które w zaistniałej sytuacji warto zadbać – podkreśla.

Microsoft Teams: postaw na komunikację bez ograniczeń

Usługa MS Teams umożliwia wykonywanie połączeń audio oraz wideo z pracownikami z organizacji oraz spoza niej. Rozmowy można prowadzić z pojedynczymi użytkownikami lub z całymi zespołami, których liczba może sięgać do 10 000.

Czaty i konferencje wideo to nie wszystko! Z MS Teams wszyscy członkowie zespołu zyskują wygodny dostęp do dokumentów i możliwość ich edycji lub pobierania na dysk lokalny. MS Teams można również wzbogacać niestandardowymi aplikacjami, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb danej organizacji.

„Teamsy” gwarantują najwyższy poziom zabezpieczeń m.in. ochronę przed utratą danych, archiwum dokumentów oraz zapory blokujące niechciane informacje. Dzięki prostej administracji i mechanizmom kontroli zarządzanie usługą jest bezproblemowe w każdej infrastrukturze IT.

Praca zdalna zamiast pracy w biurze

Do obecnej sytuacji podchodzimy zdroworozsądkowo i w naszej organizacji również podjęliśmy działania prewencyjne. Nie delegujemy pracowników do miejsc, gdzie występuje ryzyko zakażenia, zalecamy pracę z domu oraz przeprowadzamy cykliczne dezynfekcje urządzeń oraz przestrzeni biurowych – mówi Łukasz Bojar, wiceprezes Senetic. – Rozumiemy powagę sytuacji, dlatego aktywnie wspieramy naszych klientów oferując im rozwiązania, z których sami korzystamy na co dzień. Zachęcamy korporacje oraz firmy z sektora MŚP do wdrażania usług chmurowych do infrastruktury IT – podsumowuje wiceprezes Senetic.

Darmowa lekcja o funkcjonalnościach Microsoft Teams

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o usłudze, zachęcamy do zapoznania się z darmowym fragmentem lekcji o MS Teams z kursu Office 365 Heroes!

Wsparcie ekspertów w dynamicznej prewencji

Z Senetic możesz liczyć na wsparcie doświadczonych fachowców. Skontaktuj się z nami a my przeprowadzimy Cię przez proces wdrożenia MS Teams w Twojej firmie.

Przypominamy, że w ramach działań prewencyjnych, usługa jest dostępna przez pół roku za darmo. Odezwij się do nas już dziś i organizuj wirtualne biura! Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Kontakt do specjalistów

☏  32 420 92 20

cloud@senetic.com

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Senetic.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.