0

Kończy się wsparcie dla Windows 7. Przygotuj się na zmiany z Senetic!

Każdy produkt Microsoft ma określony cykl wsparcia, który polega na wdrażaniu nowych funkcji, poprawianiu błędów i czuwaniu nad bezpieczeństwem użytkowników. Dla Windows 7 to wsparcie zakończy się 14 stycznia 2020 r.

Komputery z Windows 7 będą nadal działać, jednak żadne aktualizacje dotyczące bezpieczeństwa czy poprawy funkcjonalności nie będą wprowadzane. Jeśli chcesz wiedzieć, co to konkretnie oznacza dla Twojej działalności, firmy i pracowników, przeczytaj poniższy przewodnik lub wejdź na stronę https://lp.senetic.pl/microsoft/

 

Jak się przygotować na zmiany?

W przypadku większości użytkowników systemu Windows 7 zalecaną ścieżką będzie przejście na nowe urządzenie z systemem Windows 10. Dzisiejsze komputery osobiste są szybsze, lżejsze a przy tym wydajniejsze i bezpieczniejsze, a ich średnia cena jest znacznie niższa niż 8 lat temu.

Michał i Daria, pomogą wybrać spośród najnowszej oferty Microsoft Surface Laptop 3 czy Surface Pro 7:

 

Czy warto aktualizować? I ile to kosztuje?

Nie warto, Microsoft zaleca, aby nie instalować systemu Windows 10 na starszych urządzeniach. Niektóre urządzenia z systemem Windows 7 nie są zgodne z systemem Windows 10 lub może na nich wystąpić obniżona funkcjonalność. Oferta bezpłatnego uaktualnienia systemu do wersji Windows 10 zakończyła się 29 lipca 2016 r. Aby uzyskać system Windows 10, będzie konieczne kupienie nowego urządzenia lub, jeśli masz zgodny komputer osobisty, kupienie pełnej wersji oprogramowania w celu zaktualizowania dotychczasowego urządzenia.

Licencję Windows 10 pomoże Ci wybrać Patrycja. Z naszą specjalistką można skontaktować się  dwa sposoby:

✉ cloud@senetic.com

☏  +48 32 420 92 20

 

Senetic jako Partner Roku Microsoft w segmencie Cloud Solution Provider rekomenduje przejście na model subskrypcyjny do wyboru Windows 10 lub Microsoft 365.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Senetic.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.