0

Wyższy poziom partnerstwa – Intel Platinum

Z dumą informujemy, że Senetic uzyskał status Intel Platinum w członkowskim programie Technology Provider. Najwyższy poziom partnerstwa, to przede wszystkim szereg licznych korzyści dla naszych klientów.

Prestiżowe wyróżnienie

W ubiegłym roku chwaliliśmy się tym, że otrzymaliśmy status Gold. Minął zaledwie rok i stajemy się Partnerem Platinum. Jest to spory sukces, który oznacza, że producent darzy nas sporym zaufaniem i docenia nasze aktywne działania sprzedażowe.

Wyższy poziom partnerstwa to przede wszystkim gwarancja tego, że oferowane przez nas produkty są oryginalne oraz wysokiej jakości. Dla naszych specjalistów to nie tylko nowe możliwości rozwoju w postaci szkoleń, ale przede wszystkim doskonała okazja do poszerzania kompetencji w zakresie obsługi klienta i wsparcia technicznego. 

Intel Technology Provider to członkowski program dedykowany tym przedsiębiorstwom, które zajmują się sprzedażą lub profesjonalnym  doradztwem w zakresie technologii oferowanych przez Intel. 

Gwarancja jakości w Senetic

W naszej bogatej ofercie znajdują się między innymi dyski SSD klasy enterprise, dyski PC, podzespoły serwerowe oraz serwery L9. Pełny asortyment można znaleźć na naszej stronie https://www.senetic.pl/intel/. Aby dowiedzieć się więcej o produktach marki Intel, zachęcamy do kontaktu z działem handlowym mailowo (info@senetic.pl) oraz telefonicznie (+48 32 420 92 00).

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Luiza Urbańska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.