0

Senetic otrzymał główną nagrodę w konkursie Polska Firma Międzynarodowy Czempion!

Mamy zaszczyt poinformować, że zdobyliśmy główną nagrodę w konkursie organizowanym przez Puls Biznesu i PwC – Polska Firma Międzynarodowy Czempion. Senetic kolejny raz pojawił się w prestiżowym gronie zwycięzców!

Główna nagroda w kategorii Eksporter 

W tegorocznej edycji wydarzenia zdobyliśmy główną nagrodę w kategorii „Eksporter Polska Firma Prywatna – małe i średnie przedsiębiorstwa„. Jest to dla nas spory powód do dumy i jednocześnie dowód, że zmierzamy w bardzo dobrym kierunku. Nasze wyniki zostały docenione już drugi raz z rzędu! Przypominamy, że w zeszłorocznej edycji stanęliśmy na podium obok takich firm, jak Amica i CCC. 

Zdjęcie: Anna Polok. Moment odebrania nagrody przez wiceprezesa firmy Senetic.

W eksporcie skupiamy się głównie na rozwiązaniach chmurowych Microsoft dla biznesu – Office 365 i Azure oraz SharePoint. Oferujemy również najwyższej klasy rozwiązania serwerowe i sieciowe, m.in. Ubiquiti, Mikrotik, DELL, Teltonika, Intel oraz oprogramowanie renomowanych marek m.in. Microsoft, Symantec, Veeam, czy Vmware. W naszej ofercie znajduje się również bogata oferta sprzętu komputerowego oraz urządzeń CCTV. Poszerzamy również naszą ofertę szkoleniową w ramach autorskich kursów Senetic Academy dla administratorów IT oraz zaawansowanych użytkowników domowych. Obecnie sprzedajemy w ponad 150 krajach, obsługując naszych klientów w 20 językach. Takie sukcesy, jak ten umacniają naszą pozycję na rynku oraz napędzają nas do dalszej pracy. W nowym roku rozpoczniemy działania sprzedażowe na nowych rynkach lokalnych, gdyż wspieranie cyfrowej transformacji jest jednym z głównych celów strategicznych firmy – podkreśla Łukasz Bojar, wiceprezes Senetic. 

European Business Awards 2019 

Ale to jeszcze nie koniec! Dziś wieczorem uczestniczymy w konkursowej gali prestiżowego konkursu European Business Awards, podczas której zostaną ogłoszeni tegoroczni zwycięzcy.

Czekamy z niecierpliwością na ogłoszenie wyników. Senetic otrzymał tytuł National Winnners 2019 w kategorii “The Digital Technology Award with Turnover of €26-150M”. Wraz z innymi firmami podczas dzisiejszej sesji oceniającej powalczymy o główną nagrodę! Trzymajcie za nas kciuki! 

Warto dodać, że jesteśmy jednym z 13 krajowych zwycięzców, wybranych spośród 197 polskich firm! 

Co więcej razem z nami możecie śledzić przebieg finału European Business Awards 2019! Organizator będzie transmitował galę na swoim kanale na Facebooku. Zapraszamy!
https://www.facebook.com/businessawardseurope

Będzie się działo!

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Luiza Urbańska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.