0

Senetic z najwyższym poziomem w Veeam ProPartner

Od niedawna Senetic może pochwalić się prestiżowym tytułem Veeam Platinum Status! Wyróżnienie to dla klientów – nowe korzyści, a dla nas dodatkowa porcja motywacji, bo jesteśmy jedną z dwóch takich firm w Polsce.

Wyróżnienie Platinum Status oznacza większy poziom rabatów na rozwiązania Veeam dla naszych klientów oraz potwierdzenie wysokiego poziomu obsługi oraz wsparcia technicznego. Jest to również sukces, który potwierdza kompetencje naszego zespołu i motywuje do dalszego rozwoju.

Decydując się na zakup oprogramowania Veeam w Senetic, nasi klienci mają pewność, że z całą starannością wspieramy ich w procesie zakupu oprogramowania. Służymy doświadczeniem konsultanckim, dobieramy odpowiednie rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta i profesjonalnie realizujemy zamówienia – podkreśla Marek Jurek, Veeam and Veritas Backup Product Manager.

Veeam stawia na nowoczesne i kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania danymi oraz wirtualizacji, zabezpieczające firmę przed ryzykiem utraty danych. W porównaniu do tradycyjnych narzędzi do backupu produkty Veeam wyróżniają się prostotą, elastycznością i niezawodnością. Ponadto zapewniają ciągłość biznesową 24h przez 365 dni w roku. Gwarantują uproszczenie działań i procesów w firmie, a co najważniejsze przyczyniają się do obniżenia kosztów związanych z utrzymaniem infrastruktury.

Rozwiązania Veeam sprawdzają się przede wszystkim w branży medycznej, turystycznej oraz w firmach zajmujących się usługami finansowymi. – Dzięki współpracy z firmą Veeam przyczyniamy się do ochrony danych firmowych w chmurze, a przez to poprawy działania małych i średnich przedsiębiorstw – podkreśla Alina Królik, Microsoft Cloud Solutions Specialist.

Ze względu na renomę i wysoką jakość oferowanych rozwiązań firmie Veeam zaufało już ponad 365 000 klientów. W październiku Gartner po raz trzeci uznał Veeam za lidera w raporcie Gartner Magic Quadrant for Data Center Backup and Recovery Solutions 2019. Specjaliści podkreślili, że firma wyróżnia się na tle innych dzięki spójnej wizji oraz zdolności jej efektywnej realizacji.

Rozwiązania Veeam w Senetic

W Senetic możesz zakupić produkty Veeam z kategorii Availability Suite, Backup & Replication, ONE i Backup Essentials. Zapewniamy eksperckie wsparcie – w razie pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą dokonać najlepszego wyboru!

Marek Jurek

☏ +48 32 420 92 56
✉ Marek.Jurek@senetic.com

Alina Królik

☏ +48 32 420 93 04
✉ Alina.Krolik@senetic.com

 

 

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Senetic.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.