0

Senetic na Europejskim Kongresie MŚP

Tegoroczna edycja Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw już za nami! Podczas wydarzenia poruszono wiele tematów z zakresu budowania przewagi konkurencyjnej w sektorze MŚP oraz omawiano zagadnienia istotne dla rozwoju cyfrowej transformacji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją. Przygotowaliśmy interesujący materiał wideo, w którym prelegenci zdradzą więcej szczegółów o EKMŚP!


9 edycja Europejskiego Kongresu MŚP

Partnerzy wydarzenia


Główną ideą Kongresu jest promowanie wizerunku przedsiębiorstw z sektora MŚP jako tych, które w dużej mierze przyczyniają się do tworzenia polskiej gospodarki. Podczas tego wydarzenia grono doświadczonych specjalistów dzieliło się wiedzą i wskazówkami, jak należy rozwijać firmę, aby ta przynosiła sukcesy nie tylko na rynku lokalnym, ale i za granicą. 

Tomasz Zjawiony, prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach stwierdził, że 9 edycja Europejskiego Kongresu MŚP wypadła zdecydowanie lepiej w porównaniu z ubiegłorocznymi odsłonami wydarzenia, głównie dlatego, że pojawiło się wiele delegacji międzynarodowych. 

Wymiana doświadczeń na tego typu wydarzeniach jest bezcenna. Do Katowic przyjechali biznesmeni oraz specjaliści z takich krajów jak: Kanada, USA, Singapur, Chiny, Indie, Ghana – podkreśla Tomasz Stojek, Technical Services Director. 

 

 

 

Nasi przedstawiciele na kongresie 

Podczas prelekcji, w których braliśmy udział jako prelegenci omawiano różnorodne aspekty związane z cyfrową i technologiczną rewolucją. Łukasz Bojar, wiceprezes Senetic szczegółowo omówił kluczowe kwestie związane rozwojem przedsiębiorstwa w dobie cyfrowej transformacji. Poruszono także tematy związane z poprawą efektywności procesów produkcyjnych, magazynowych i logistycznych, które jak wiadomo są jednymi z najistotniejszych, jeśli chodzi o ekspansję zagraniczną.

Ekspansja zagraniczna sprawia, że przed firmą ciągle pojawiają się niemalże nieograniczone możliwości rozwoju. Prowadzenie działalności na rynkach lokalnych wymaga od nas nieustannego poszerzania wiedzy. Zdobywanie doświadczenia, które wynika z działań w ramach ekspansji globalnej sprawia, że temat cyfrowej transformacji przedsiębiorstw z sektora MŚP jest nam naprawdę bardzo bliski. Bardzo chętnie dzielimy się cennymi wskazówkami na tego typu wydarzeniach – podkreśla Łukasz Bojar, wiceprezes Senetic.

Mamy nadzieję, że podczas kolejnej edycji Europejskiego Kongresu MŚP również pojawimy się w roli prelegentów, aby dzielić się z zainteresowanymi nowymi doświadczeniami i wskazówkami dotyczącymi działalności w środowisku IT! 
Liczy się współpraca!

Nasz udział w konferencji wspiera Arrow Ecs. Więcej informacji na stronie: www.arrowecs.plPomóż nam zdobyć tytuł European Public Champion 2019

Serdecznie przypominamy, że na naszą firmę można oddać głos w prestiżowym konkursie European Business Awards 2019. Walczymy o tytuł „European Public Champion”. Każda nagroda przyczynia się do naszego dalszego, intensywnego rozwoju i jest motywacją do pracy.

 

Zachęcamy do oddania głosu na naszą firmę, klikając TUTAJ!

 

 

 

 

 

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Senetic.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.