0

Senetic Partnerem Roku Microsoft CSP

Bardzo miło nam poinformować, że 2 października podczas konferencji Microsoft ONE2019 w Krakowie, otrzymaliśmy tytuł Partnera Roku CSP (Cloud Solution Provider). To ogromny powód do dumy, potwierdzenie siły marki i jakości rozwiązań chmurowych oferowanych przez Senetic. Nie tylko nie zawodzimy oczekiwań naszych klientów, ale możemy kompleksowo odpowiadać na potrzeby rynków.
Zachęcamy bardzo serdecznie do obejrzenia krótkiego materiału, w którym Daniel Kaczmarczyk, Cloud & Software Director dziękuje klientom za zaufanie, jakim obdarzyli Senetic. 

Szeroki wachlarz usług CSP

W ramach CSP oferujemy m.in. usługi: Office 365, Azure, Visual Studio, Dynamics 365, Enterprise Mobility czy Project Online. Wszystkie nasze produkty i usługi przekładają się na wygodę, przejrzystość i szybkość w dostarczaniu rozwiązań. Nasi klienci mogą optymalizować swoje procesy biznesowe, łatwo i szybko dodawać kolejne licencje. Wszystko w korzystnych cenach, przy profesjonalnym wsparciu technicznym.

Aby zapoznać się z dostępnymi usługami i skorzystać z profesjonalnej pomocy naszych specjalistów, zapraszamy na www.senetic.pl. Na stronie www.office365.senetic.pl znajdują się szczegółowe informacje nt. planów Office, sprzedawanych w ramach programu CSP. Zachęcamy również do skontaktowania się z naszym zespołem pod nr tel. +48 32 420 92 11 lub e-mailem [email protected].

To zdecydowanie nie są nasze pierwsze kroki w chmurach

Nagroda od firmy Microsoft to potwierdzenie sukcesów, które odnosimy na polu wspierania rozwoju cyfrowej transformacji na całym świecie. Zaledwie rok temu zdobyliśmy tytuł Czempiona Polskiej Gospodarki. We wrześniu nasza firma zdobyła tytuł „National Winner” w kategorii „The Digital Technology Award with Turnover of €26-150M” w konkursie European Business Awards 2019. Również we wrześniu jury konkursu e-Commerce Polska Awards przyznało nam nominację w kategorii „Best In Crossborder”. 
Pomóż nam zdobyć tytuł European Public Champion 2019

Sprawnie realizujemy nasze założenia ekspansji międzynarodowej. Uważamy, że wszystkie firmy na świecie powinny mieć równy dostęp do technologii. Działamy w ponad 150 krajach. Posiadamy blisko 30 oddziałów na wszystkich kontynentach, obsługując średnio 2 miliony klientów rocznie. Serdecznie przypominamy, że na naszą firmę można oddać głos w prestiżowym konkursie European Business Awards 2019. Walczymy o tytuł „European Public Champion”. Każda nagroda przyczynia się do naszego dalszego, intensywnego rozwoju i jest motywacją do pracy.

Zachęcamy do oddania głosu na naszą firmę, klikając TUTAJ!

 

  Chcesz wiedzieć więcej?

  Zostaw numer kontaktowy i/lub adres e-mail, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania

  Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują sie w polityce prywatności

  Avatar

  Senetic.pl

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.