0

Nasi pracownicy mówią o wartościach

Intensywny rozwój, otwieranie kolejnych oddziałów w różnych krajach, budowanie długotrwałych relacji z klientami – wszystko to wymaga od nas działań zgodnych z wartościami naszej firmy.  Zachęcamy do obejrzenia filmu, w którym nasz międzynarodowy zespół opowiada o znaczeniu każdej z wartości!

Czym są wartości dla naszych pracowników?

Na początku tego roku spisaliśmy i zdefiniowaliśmy wartości, które stanowią element spajający naszą międzynarodową społeczność. Wartości takie jak: współpraca, zaangażowanie, innowacyjność, uczciwość, odpowiedzialność, samodoskonalenie i jakość leżą u podstaw kultury naszej firmy. A co mówią o nich pracownicy? Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu!

 

 

Międzynarodowy zespół w Senetic

W skład naszego międzynarodowego zespołu wchodzi prawie 200 osóbTo prawdziwi pasjonaci, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Senetic tworzą młodzi, kreatywni i przebojowi ludzie. Nasi specjaliści posługują się biegle 20 różnymi językami
Efektywna i sprawna komunikacja z klientem jest dla nas jednym z najważniejszych elementów, dlatego efektywnie niwelujemy wszelkie bariery językowe na każdym etapie procesu sprzedaży. Natomiast zaangażowanie i chęć rozwoju sprawiają, że osiąganie wspólnych celów na rynkach lokalnych daje nam poczucie satysfakcji. ​

 

Nieustanny rozwój firmy i ekspansja międzynarodowa sprawiły, że wiemy jak bardzo istotne jest tworzenie i poszerzanie lokalnych zespołów handlowych. To przede wszystkim one budują zasięg i zaufanie do marki Senetic. Dzięki wartościowym pracownikom osiągamy liczne sukcesy, a także wzmacniamy naszą pozycję w branży IT – podkreśla Marcin Białożyt, CEO Senetic. 

 

Jakość, jako nasza wartość odzwierciedla kierunek działania firmy. Osiąganie dalszych sukcesów zależy od przekraczania oczekiwań naszych klientów. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać rozwój i cyfryzację MŚP na wszystkich kontynentach.  

 

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Luiza Urbańska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.