0

Głosuj na Senetic w European Business Awards!

European Business Awards to jeden z najbardziej prestiżowych i największym konkursów biznesowych. Główną ideą tego wydarzenia jest szerzenie rozgłosu o najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się firmach. Mamy ten zaszczyt, że w tegorocznej edycji należymy do grona tych firm, które walczą w głosowaniu publiczności o status European Public Champion.

 

Głosuj na firmę, która przyczynia się do cyfrowej transformacji!

Wierzymy, że wszystkie firmy powinny mieć równy dostęp do technologii. Dlatego jednym z naszych głównych celów strategicznych jest dotarcie do wszystkich rynków na świecie. Sprawnie realizujemy to założenie, ponieważ staramy się pomóc każdej firmie skorzystać na transformacji cyfrowej. W ten sposób tworzymy szanse biznesowe w każdym z regionów, w którym funkcjonujemy.  

 

Jeśli TY też chcesz wspierać cyfrową transformację zagłosuj na nasz film!

KAŻDY głos, to głos za tym, aby ulepszać poziom pracy w każdej firmie na całym świecie. Serdecznie zachęcam do oddania głosu – Łukasz Bojar wiceprezes Senetic.

 

 

 

KLIKNIJ I ODDAJ GŁOS 

Podobny obraz

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Senetic.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.