0

Wartości spajające seneticową społeczność

Jak zapewne wiecie w tym roku świętujemy nasze dziesięciolecie, korzystając z tak pięknej okoliczności postanowiliśmy oficjalnie spisać i zdefiniować nasze wartości, które od początku istnienia firmy towarzyszą nam na każdym kroku i które przyczyniły się do osiągnięcia niejednego sukcesu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wartościami, które spajają całą seneticową społeczność!

Nasz system wartości

 

WSPÓŁPRACA – Teamwork

Jesteśmy jednym zespołem i wspólnie osiągamy cele naszej firmy. Wiemy, że pracując razem możemy osiągnąć lepsze rezultaty, aniżeli gdybyśmy pracowali osobno!

 

 

 


ZAANGAŻOWANIE – Commitment

Każdy z nas pracuje na wspólny sukces firmy, utożsamia się z jej misją.  Poczuwa się do jak najlepszego wykonywania swoich obowiązków i wkłada w nie maksimum swojego wysiłku oraz chęci.

 

 

 

 

 

 

INNOWACYJNOŚĆ – Innovation

Dążenie do nieustannego usprawniania swojej pracypoprzez kreowanie nowychinnowacyjnych rozwiązań daje to poczucie satysfakcji oraz gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych zadań

 

 

 

 

 

UCZIWOŚĆ – Integrity

Uczciwość zawodowa jest podstawą naszej pracy.

 

 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ – Accountability

Identyfikujemy się zadaniami i projektami, ponieważ wiemy, że elementy te wpływają na sukces całej firmy.
 

 

 

 

 

 

SAMODOSKONALENIE – Self Improvement

Staramy się jak najlepiej pracować, poprzez stałe poszerzanie wiedzy.  Uczymy się na swych sukcesach oraz porażkach.

 

 

 

 

 

JAKOŚĆ – Quality  

Jakość odzwierciedla kierunek naszego działania. Osiąganie dalszych sukcesów firmy zależy od przekraczania oczekiwań naszych klientów. Dbamy o to, aby wszelkie decyzje i działania przyczyniały się do pozytywnego postrzegania firmy​.

 

 

 

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Luiza Urbańska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.