0

Jak skutecznie chronić sieć przed atakami hakerskimi?

Kolejne dobre wieści dla wszystkich zainteresowanych tematyką cyberbezpieczeństwa. Mateusz Olszewski, ekspert z firmy Veronym dzieli się na naszym kanale YouTube specjalistyczną wiedzą z zakresu zagrożeń cybernetycznych oraz zdradza, jak w dzisiejszych czasach skutecznie chronić sieć przed niebezpieczeństwami w sieci. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem!

 

Czym jest cyberbezpieczeństwo oraz jak skutecznie chronić się przed atakami hakerskimi?

Cyberataki stanowią poważne zagrożenie dla każdego środowiska biznesowego. Mogą zachwiać jego stabilnością, spowodować utratę cennych danych, zniszczyć infrastrukturę, bądź utrudnić dostęp do zasobów. Aby nie dopuścić do masowego paraliżu organizacji, który mogą spowodować ataki hakerskie, należy skupić się na długofalowym procesie ochrony środowiska. Dzięki naszej najnowszej produkcji dowiesz się, jak wiele może zyskać Twoja organizacja dzięki wdrożeniu odpowiednich narzędzi. Zapoznaj się z materiałem i chroń swój biznes skutecznie!

W tym odcinku z serii #seneticexplains poruszone zostały następujące tematy:

0:56 Czym w dzisiejszych czasach jest cyberbezpieczeństwo?

 

4:41 Czy użytkownicy są świadomi, co im zagraża w sieci?

 

7:30 Co zrobić, kiedy zorientujemy się, że padliśmy ofiarą ataku hakerskiego?

 

8:03 Jak w dzisiejszych czasach użytkownicy bronią się przed atakami hakerskimi?

 

11:19 Jaka jest różnica między budową własnego środowiska cyberbezpieczeństwa, a jaka w sytuacji korzystania z usług firmy Veronym?

 

17:26 Co zawierają raporty, które otrzymuje użytkownik korzystający z usług firmy Veronym? Jak je czytać? Jak interpretować?

 

20:30 Czym usługi świadczone przez Veronym różnią się od zwykłego antywirusa?

 

23:30 Jakie są sposoby licencjonowania usługi firmy Veronym?

 

25:58 Demo ataku hakerskiego

 


 

Teraz kupując Office 365 zyskujesz ochronę dopasowaną do potrzeb Twojego biznesu!

Przypominamy, że w ramach promocji przy zakupie Office 365 dodatkowo otrzymujesz darmową wersję 3-miesięczną Veronym Essential Package. Więcej informacji dostępnych na stronie.

 

Eksperci do Twojej dyspozycji  

Masz więcej pytań dotyczących skutecznej ochrony? Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy chętnie odpowiedzą na każde Twoje pytanie!  

☏ +48 32 420 92 44

✉ [email protected]

Avatar

Senetic.pl

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.