0

Biznes w chmurze – prosta droga do sukcesu i efektywności 

Kolejna konferencja z cyklu ITewolucja już za nami! Była to wyjątkowa okazja do zdobycia aktualnej a do tego bardzo praktycznej wiedzy z zakresu rozwiązań chmurowych. Eksperci w interesujący sposób przedstawili uczestnikom, jak sprawnie i bezproblemowo przenieść wybrane elementy infrastruktury IT do chmury.  

O czym rozmawialiśmy?

Na konferencji “Przenieś swój biznes do chmury i zyskaj!” mówiono tylko o praktycznych i sprawdzonych rozwiązaniach, obalano również wszelkie mity, które nieustannie krążą wokół platformy chmurowej.  

W roli prelegentów na konferencji wystąpili nasi partnerzy. Prelekcji udzielili przedstawiciele z Microsoftu, VeronymVilisoft oraz DPS Software. Bardzo chętnie dzielili się cennymi radami wynikającymi z wieloletniego doświadczenia. Specjaliści podczas licznych prelekcji podkreślali, że w związku z przeniesieniem biznesu do chmury nie tylko redukuje się koszty, ale przede wszystkim osiąga się pełną elastyczność, która znacznie usprawnia funkcjonowanie każdej struktury w firmie. Prelegenci zdradzali również zasady związane z funkcjonowaniem chmury, przedstawiali korzystne cenowo scenariusze backupu. 

 

Daniel

Zorganizowaliśmy konferencję, ponieważ bardzo zależy nam na tym, aby każdy miał możliwość skonfrontować wyzwania ze swoich organizacji z rozwiązaniami, które już funkcjonują w innych firmach i są sprawdzone. Wiadome jest, że przedsiębiorstwa z różnych branż często borykają się z bardzo podobnymi problemami, dlatego warto wdrażać do firm te rozwiązania, które dobrze funkcjonują u innych. Na takiego typu wydarzeniach każdy może zaczerpnąć wiedzy z dobrych praktyk. – mówił Daniel Kaczmarczyk, Cloud&Software Director.  

 


Podczas spotkania mówiono również o zaawansowanych narzędziach, które chronią środowisko IT przed cyberatakami. Dużo czasu poświęcono także na omówienie wszelkiego typu zagrożeń, jakie mogą wiązać się z wdrożeniem rozwiązań chmurowych. Nie zabrakło też cennych wskazówek, dzięki którym słuchacze dowiedzieli się, jak uniknąć wszelkich możliwych niepowodzeń powiązanych z tym procesem.

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej wideorelacji z wydarzenia!  

 

Chcesz wiedzieć więcej o rozwiązaniach chmurowych? 

Nasi specjaliści dostępni są pod adresem mailowym: cloud@senetic.com i chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Senetic.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.