0

Senetic na konferencji MiŚOT

W pierwszej połowie maja tego roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w konferencji MiŚOT organizowanej przez stowarzyszenie firm z gałęzi ISP (Internet Service Provider). Podczas tej konferencji nasi eksperci przeprowadzili ponad godzinną prelekcję zatytułowaną „Jak budować wartość firmy, którą zauważą klienci i czerpać z niej wymierne korzyści?”.

Prelegentami prowadzącymi wykład na konferencji byli Karolina Srokocz i Tomasz Stojek. Nasi reprezentanci odpowiadali między innymi na pytania, jak sprawić, by grono lojalnych klientów się wciąż poszerzało i w jaki sposób budować stabilną pozycję firmy na rynku i tworzyć właściwy wizerunek. Odpowiedzi na te pytania zostały przedstawione w formie interesującego case study. Karolina i Tomasz opowiadali słuchaczom o wartościach, na których zbudowana jest marka Senetic oraz jak przekłada się to na lojalność naszych klientów. Prelekcja obejmowała również zagadnienia związane z potrzebami klientów i naszymi sposobami zaspokajania ich.  Podczas prezentacji nasi eksperci zdradzili również, jakie narzędzia i rozwiązania ułatwiają i usprawniają codzienną pracę w Senetic.

– Konkurencja w branży IT jest ogromna, rośnie w siłę każdego dnia. Dlatego dokładamy jeszcze większych starań  w poszukiwaniu wartości dodanych, których oczekują klienci. Dzięki tej wiedzy i doświadczeniu posiadamy liczne grono lojalnych klientów oraz zyskujemy konkurencyjność.  Konferencja MiŚOT była dla nas doskonałą okazją do tego, aby podzielić się naszym własnym know-how z innymi firmami.  – podkreślała Karolina Srokocz.

Karolina Srokocz

Wystąpienie odbyło się w ramach panelu treningu mentoringu-coachowania nastawionego na przekazywanie kompetencji miękkich i cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Tylko w momencie naszej rejestracji udział w konferencji zgłosiło ponad 650 osób, a ostateczna liczba uczestników była dużo wyższa. Dzięki uczestnictwu w wydarzeniach takich jak konferencja MiŚOT mamy możliwość dzielenia się cenną wiedzą i jednocześnie budowania silnej pozycji na rynku. Wszystko to dzięki kompetencjom naszego zespołu, a w tym przypadku dzięki staraniom Karoliny i Tomasza.

– Bardzo cieszy nas, że coraz więcej firm interesuje się tego typu wydarzeniami. Nasza obecność na MiŚOT w roli prelegenta potwierdza, że mamy sporą wiedzę i doświadczenie, którymi możemy się dzielić z przedstawicielami z różnych branż. Jeśli pojawi się taka możliwość, to z pewnością wesprzemy kolejne edycje – mówi Tomasz Stojek.

Tomasz Stojek

Korzystając z okazji serdecznie zapraszamy na kolejną konferencję z cyklu ITewolucje – Przenieś swój biznes do chmury i zyskaj. Wydarzenie zaplanowane jest na 05.06.2019. Aby wziąć udział w konferencji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Nie zwlekaj, liczba miejsc ograniczona! 🙂 Do zobaczenia już wkrótce.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Senetic.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.