0

Biznes w chmurze? Poznaj związane z tym szanse

Prowadzisz małą lub średnią firmę? Interesują Cię rozwiązania chmurowe i szukasz wsparcia w procesie związanym z przeniesieniem firmy do chmury? Teraz możesz zyskać na ten temat znacznie większą wiedzę i to za darmo, dzięki organizowanej przez nas konferencji „Przenieś swój biznes do chmury i zyskaj”. Konferencja odbędzie się 5 czerwca 2019 roku w ramach cyklu ITewolucje.

Dzięki uczestnictwu w organizowanym przez nas wydarzeniu zdobędziesz cenną wiedzą dotyczącą działania nowoczesnych chmur obliczeniowych. W czasie konferencji nasi prelegenci omówią szczegółowo proces przenoszenia biznesu do chmury oraz związane z tym szanse i zagrożenia. Podjęte zostaną tematy dotyczące funkcjonowania rozwiązań CAD i ERP, zawiązane z zabezpieczeniami danych zgromadzonych w chmurach i backupem tych danych.

Rzetelna i użyteczna wiedza zaprezentowana na konferencji przełoży się na lepsze zrozumienie działania chmury i późniejszą dokładną ocenę jej funkcjonalności. Wydarzenie jest zaplanowane w taki sposób, by kłaść największy nacisk na praktyczne zastosowanie poszczególnych rozwiązań i eliminowanie typowych problemów.

Na konferencji „Przenieś swój biznes do chmury i zyskaj” prelegentami będą specjaliści z Microsoftu i DPS oraz eksperci w zakresie rozwiązań Veeam i Veronym. Ich wiedza i doświadczenie pomogą Ci w znalezieniu najlepszych rozwiązań i osiągnięciu optymalnych efektów.

Plan wydarzenia obejmuje rejestrację uczestników, powitanie, panele tematyczne dotyczące działania i wykorzystania chmury oraz rozwiązań Veronym i Veeam, a także losowanie nagród, przerwy na kawę i przerwę obiadową. Pełna agenda wydarzenia jest dostępna na stronie.

Wstęp na konferencję jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rejestracji pod wyżej podanym adresem. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konferencji – wydarzenie jest zaplanowane w taki sposób, by maksymalnie wykorzystać dostępny czas, umożliwić pozyskanie cennych kontaktów biznesowych i zainspirować się do wdrożenia w firmie dobrych praktyk.

 

 

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Senetic.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.