0

VPN krok po kroku. Pobierz e-booka!

Pracujesz z domowej kanapy? A może w kawiarni, między spotkaniami? Łącząc się z serwerem firmowym za pomocą routera USG Pro 4 Ubiquiti nie dasz hakerom okazji do wykradzenia danych i know-how twojej firmy. Szczegóły w najnowszym poradniku: „Tworzenie połączeń VPN za pomocą USG Pro-4”. 

Prywatność i ochrona danych w sieci są ważne dla każdego użytkownika, ale w biznesie mogą zadecydować o losie bardzo kosztownych przedsięwzięć. Chodzi nie tylko o ochronę finansowych zasobów firmy, ale także wyników autorskich badań czy innowacyjnych produktów. A wyrafinowanych pułapek na nieostrożnych użytkowników sieci przybywa z każdym rokiem.

Coraz więcej cyberzagrożeń dla firm

Wachlarz zewnętrznych zagrożeń, z jakimi stykają się przedsiębiorstwa i instytucje, stale się poszerza. Opublikowany w październiku 2018 raport Computerworld podaje, że w ostatnich latach wzrosła m.in. liczba ataków wykorzystujących złośliwe oprogramowanie oraz tych bezplikowych, działających poprzez wstrzykiwanie kodu bezpośrednio do pamięci roboczej komputera. Eksperci cytowani w raporcie wskazują, że coraz częstsze stają się ataki na zamówienie, skierowane w konkretne osoby czy firmy.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Grażyna Zawada

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.