0

Microsoft 365 Business – wydajność Office 365 i zaawansowana ochrona

Zrównoważony rozwój wymaga nieustannego śledzenia trendów na rynku i wdrażaniu do firmy najlepszych praktyk i narzędzi. Jednym z nich jest Microsoft 365 Business, który poza kompleksowym wyposażeniem ułatwiającym współpracę obejmuje profesjonalną ochronę i funkcje zarządzania urządzeniami.  

Pierwsze wzmianki o Microsoft 365 pojawiły się już podczas konferencji Microsoft Inspire w 2017 roku. Od tego czasu przedsiębiorcy docenili jego możliwości, zamieniając dotychczasowy Office 365 na kompleksowe centrum zarządzania. Rozwiązanie jest wyposażone w pakiet Office, pocztę z kalendarzem, 1 TB przestrzeni i bezpieczny system Windows 10 Pro. Świetnie sprawdza się w małych i średnich firmach, w których pracownicy często wykorzystują prywatne urządzenia do pracy, tj. sprawdzają pocztę na smartfonie czy domowym komputerze.  

Korzyści Microsoft 365 Business 

– wyższa wydajność – pracownik może pracować z dowolnego miejsca, korzystając z najlepszych, zintegrowanych z posiadanymi aplikacjami narzędzi 

– sprawna współpraca  szybki przepływ informacji i zasobów między zespołami, wygodne spotkania online i stały kontakt ze współpracownikami, klientami i dostawcami 

– bezpieczne dane  ochrona wrażliwych informacji biznesowych to podstawa, pozwalająca zapewnić firmie stabilne funkcjonowanie 

– rozwiązania na miarę  dostęp do nowoczesnych funkcji, aktualizacje zabezpieczeń i narzędzia, które ułatwią pracę, a do tego cena, po której nie spodziewałbyś się tak wiele 

Weź udział w webinarze! 

Szczegółowe informacje nt. funkcji Microsoft 365 Business, jego możliwości i roli w unowocześnianiu przedsiębiorstw można poznać podczas webinaru prowadzonego przez naszych specjalistów – Karolinę Król i Łukasza Kaźmierczaka. Aby uzyskać dostęp do materiału, wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie. Nasi eksperci przygotowali wprowadzenie i listę najważniejszych informacji związanych z pakietem. 

Agenda 

  1. Dlaczego wybór odpowiednich rozwiązań ma znaczenie dla Twojej organizacji?
  2. Co to jest Microsoft 365 Business?  
  3. Bezpieczeństwo z Microsoft 365 Business. 
  4. Intune, czyli urządzenia bezpieczne jak nigdy z Microsoft 365 Business. 
  5. Windows Autopilot, czyli łatwa konfiguracja kont użytkowników.

 

 

 

Porównanie z planami Office 365 

Office 365 Business 

Essentials 

Office 365 Business 

Premium 

Microsoft 365 Business 
Internetowe wersje aplikacji pakietu Office 
Wersje przenośne aplikacji pakietu Office 
Poczta e-mail i kalendarz 
Przechowywanie i udostępnianie plików 
Praca zespołowa i komunikacja
Zabezpieczenia i zgodność 
Wsparcie techniczne i wdrożenia 
Klasyczne wersje aplikacji pakietu Office dla komputerów PC i Mac
Narzędzia do budowania firmy i zarządzania jej elementami     
Zaawansowane zabezpieczenia 

Więcej informacji 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej nt. Microsoft 365 Business, zajrzyj na naszą stronę lub skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy chętnie doradzą, co warto wybrać i na co zwrócić uwagę. Znajdziesz ich pod nr tel. 32 420 92 20 i mailem cloud@senetic.com. 

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.