0

Backup w Azure za darmo przez 2 miesiące!

Utrata danych to dla firm jeden z najczarniejszych scenariuszy. Komputery i serwery zazwyczaj zawierają kluczowe dla firmy informacje, dlatego nie można pozwolić sobie, aby cokolwiek trafiło w niepowołane ręce. Z Azure zyskujesz pewność niezawodnej ochrony. Teraz możesz jej używać przez 2 miesiące za darmo przy wykorzystaniu do 300 zł miesięcznie. 

Niezależnie od profilu działalności każda firma powinna dbać o swoje dane i zabezpieczać je na wypadek kradzieży, uszkodzenia sprzętu, ataku hakerskiego czy kryptolokera. Szczególnie wyczulone powinny być organizacje, w których podstawą działalności są informacje klientów. Nieprzypadkowo to właśnie kancelarie i firmy handlowe najczęściej wykorzystują kopie zapasowe w Azure. 

Jeszcze więcej korzyści 

Azure Backup bazuje na chmurze, zapewniając firmom pełne bezpieczeństwo i niezawodne działanie. Nie wymaga dodatkowej infrastruktury i dzięki wielu warstwom uwierzytelniania ułatwia ochronę danych przed oprogramowaniem wymuszającym okup. Jest doskonałą alternatywą dla lokalnych lub znajdujących się poza siedzibą firmy kopii zapasowych. W dowolnym momencie administrator może przywrócić pojedyncze pliki, foldery czy nawet całe maszyny wirtualne z wybranego okresu. 

ramach kopii zapasowych w Azure firmy zyskują m.in.: 

  • alternatywę dla innego oprogramowania do backupu 
  • odmiejscowienie kopii wykonywanych lokalnie 
  • możliwość backupowania stacji końcowych 

Konkurencyjne ceny 

Zaletą korzystania z Azure Backup są opłaty wyłącznie za każdy przechowywany GB. Dzięki ich skompresowaniu kwoty są niższe o nawet 70%. Zakładając, że kopią ma być objęte np. 500 GB plików, koszt wyniesie 18,55€, z czego 8,43€ będzie stanowić koszt obsługi, a 10,12€ przechowywanie. Dzięki skompresowaniu cena spadnie do 3,04€, a całkowity koszt wyniesie 11,47€. Rozsądnie, prawda?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj na https://azure.pl/kopia-zapasowa-plikow/ lub skontaktuj się z naszymi specjalistami pod nr tel. +48 32 420 92 19 lub mailem azure@senetic.pl.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.