0

Masters of Security V: wspieramy bezpieczeństwo biznesu

W pierwszy dzień wiosny zapraszamy do Lublina przedstawicieli małych i średnich firm oraz jednostek administracji publicznej. Prelegentami konferencji będą eksperci na co dzień zajmujący się bezpieczeństwem i zwinnym zarządzaniem w IT. Wstęp na wydarzenie jest darmowy!

Masters of Security V jest częścią cyklu regionalnych konferencji pod nazwą ITewolucja, organizowanego przez firmę Senetic oraz jej parterów: firmy Microsoft, Lenovo i Veeam. Wydarzenie dedykowane jest organizacjom z sektora publicznego oraz MSP. Patronat nad wydarzeniem objęły: Regionalna Izba Gospodarcza w Lublinie, Puławska Izba Gospodarcza, stowarzyszenie Pracodawcy Ziemi Lubelskiej oraz Lubelska Izba Rzemieślnicza.

Jak co roku, w gronie prelegentów Masters of Security nie zabraknie doświadczonych inżynierów i praktyków IT. Przybliżą oni aktualne wyzwania z zakresu bezpieczeństwa IT i przekażą wiele cennych wskazówek, np. dotyczących zwinnego zarządzania zespołem IT czy nowoczesnych rozwiązań zarówno w obszarze software, jak i hardware.

Wyjątkową atrakcją wydarzenia będzie pokaz hackerski na żywo. – Przedstawiciele naszego partnera, firmy Efigo, omówią krok po kroku poszczególne fazy włamania na serwer firmowy. To wyjątkowa okazja, by zobaczyć jak operacja ta wygląda „od kuchni” i na co przestępcy zwracają szczególną uwagę – mówi Tomasz Stojek, Technical Services Director w Senetic, organizator konferencji.

Jak podkreślają organizatorzy, Masters of Security to również wyjątkowa okazja do nawiązania cennych kontaktów biznesowych. – W przerwach zapraszamy do rozmów kuluarowych z ekspertami i aktywnego networkingu. Warto wykorzystać taką okazję, by omówić indywidualne wyzwania i potrzeby w zakresie IT – zachęca Tomasz Stojek.

Masters of Security V odbędzie się 21. marca w Hotelu Luxor w Lublinie, w godzinach od 9:30 do 16:00. Szczegółowa agenda oraz formularz rejestracji znajdują się na stronie wydarzenia.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Grażyna Zawada

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.