1

Zyxel: Zamień starą zaporę sieciową na nową i zyskaj 25%!

Tylko do końca marca zapory sieciowe Zyxel są u nas dostępne w wyjątkowych cenach. Zostawiając starą zaporę, możesz kupić nową 25% taniej. Oferta dotyczy wybranych modeli.

Zapory sieciowe są podstawą bezpiecznej sieci, pierwszą linią obrony przed cyberatakami. Bez nich sieć jest narażona na zagrożenia wynikające z włamań i innych działań, mogących znacząco nadszarpnąć budżet firmy i jej wizerunek. Skutki ataków są coraz groźniejsze, dlatego tak ważna jest odpowiednia ochrona.

Dzięki ofercie specjalnej Zyxel możesz zamienić swoją starą zaporę na nową, płacąc za nią 25% mniej. Wystarczy, że zgłosisz się do nas z przestarzałym urządzeniem Zyxel, Cisco, Fortinet, Check Point, Juniper Networks, Kerio, SonicWall, Sophos lub Watch Guard i wybierzesz jeden z nowych modeli Zyxel. Promocja obejmuje rozwiązania USG60-EU0102F, USG60W-EU0102F, USG110-EU0102F, USG210-EU0102F, USG310-EU0102F, USG1100-EU0102F, USG1900-EU0102F, USG2200-VPN-EU0101F, ATP200-EU0102F, ATP500-EU0102F, NSG50-ZZ0101F, NSG100-ZZ0101F i NSG200-ZZ0102F. Wszystkie znajdziesz na senetic.pl.

Dlaczego Zyxel?

Coraz szybsze procesory zwiększyły możliwości atakujących do odszyfrowania tuneli VPN. Starsze algorytmy kryptograficzne VPN, takie jak Message Digest 5 (MD5) i Secure Hash Algorithm 1 (SHA-1) nie są już wystarczające do zagwarantowania bezpiecznej komunikacji wychodzącej. Dzięki obsłudze bardziej zaawansowanego algorytmu Secure Hash Algorithm 2 (SHA-2) firewalle Zyxel to najbezpieczniejsze połączenia w swojej klasie dla pełnej ochrony komunikacji biznesowej. Rozwiązania zostały zaprojektowane, aby zapewnić najwyższą wydajność, nieprzerwane działanie i intuicyjną obsługę.

Masz pytania?

Jeśli zainteresowała Cię oferta zapór sieciowych Zyxel i chcesz odświeżyć swoją infrastrukturę, zajrzyj do nas na https://www.senetic.pl/zyxel/ i daj nam znać, jak możemy się z Tobą skontaktować. Nasi specjaliści odezwą się do Ciebie i pomogą wybrać rozwiązanie, które najlepiej sprawdzi się w Twoim środowisku. Spiesz się – oferta obowiązuje tylko do końca marca!

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Liczba komentarzy: 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.