0

Senetic w czołówce rankingu zaufanych sprzedawców rozwiązań Microsoft

Z przyjemnością informujemy, że znaleźliśmy się w czołówce sprzedawców rozwiązań Microsoft, których producent wyróżnił za wkład w rozwój sprzedaży licencji oferowanych w modelach ESD, OEM i FPP. To kolejna nagroda utwierdzająca nas w przekonaniu, że obraliśmy dobry kierunek i motywacja do tego, aby osiągnąć jeszcze więcej.

Obecna klasyfikacja dotyczy wyników za okres od października do grudnia 2018. Poza zaszczytnym drugim miejscem otrzymaliśmy odznakę Zaufanego Sprzedawcy Microsoft Devices & Software, która jest przyznawana partnerom o najlepszych wynikach. Oprócz sprzedaży pod uwagę brano również rolę w cyfrowej transformacji, poprawność licencyjną, udział w szkoleniach oraz posiadanie statusu Sliver lub Gold w platformie MPN Partner Membership Center dla kompetencji Windows and Devices.

Dobra passa

To kolejne wyróżnienie od producenta na przestrzeni ostatnich miesięcy. W zeszłym roku otrzymaliśmy pierwsze miejsce w zestawieniu Microsoft ESD, czyli sprzedaży licencji elektronicznych, a wcześniej tytuł Partnera Roku w segmencie MŚP.

Klient w centrum uwagi

Konsekwentne rozwijanie naszego portfolio i umacnianie pozycji nie tylko na rynku polskim, ale i międzynarodowym to efekt systematycznej pracy i pogłębiania kompetencji. Sukces w ekspansji nie byłby jednak możliwy bez koncentracji na kliencie, jego potrzebach i możliwościach, które zyskuje dzięki rozwiązaniom Microsoft i wiedzy naszych specjalistów.

Zawsze do usług

Zainteresowała Cię oferta rozwiązań Microsoft? Szukasz narzędzi, które efektywnie wesprą Cię w codziennej pracy i ułatwią rozwój? Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz na https://www.senetic.pl/microsoft/. Nasi specjaliści czekają na Twoje pytania pod nr +48 32 420 92 11 i mailem microsoft@senetic.pl.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.