0

Microsoft: Bestsellerowy duet w wyjątkowej cenie

To najlepszy moment na zakup Surface Pro i Office Home and Business 2019. Od dzisiaj ten sprawdzony duet jest dostępny w nowych, niższych cenach. Warto się pospieszyć, bo promocja potrwa tylko do 17 lutego.

4 dni, 2 produkty i sporo do zaoszczędzenia. Surface Pro i Office Home and Business to jedne z naszych bestsellerów. Tworząc kompleksowe środowisko do pracy, wspierają jej sprawny przebieg i ułatwiają realizację codziennych zadań. Jeśli zależy Ci na solidnych narzędziach, które sprostają Twoim wymaganiom, nie zwlekaj – akcja potrwa tylko do niedzieli.

Microsoft Surface Pro

Z inteligentnym Surface Pro praca na własnych zasadach nabiera nowego, dosłownego znaczenia. Urządzenie dopasowuje się do użytkownika, tworząc komfortowe środowisko pracy i rozrywki. Zapewnia wszechstronność studia, laptopa i tabletu oraz lekką formę, dzięki której zawsze jest pod ręką. Rozwiązanie współpracuje zarówno z narzędziami dla twórców, jak i pełnymi wersjami komputerowych aplikacji. Czyste kolory i wysoka rozdzielczość uwalniają kreatywność, pozwalając cieszyć się każdym obrazem.

Office Home and Business 2019

Nowa odsłona Office Home and Business to znany wszystkim zestaw narzędzi niezbędnych do codziennej pracy i dodatkowo szereg funkcjonalności znanych dotychczas z wersji subskrypcyjnej Office 365. Licencja zapewnia pełne bezpieczeństwo pracy, udoskonalenia graficzne oraz – dzięki integracji między aplikacjami – jeszcze łatwiejszą pracę w grupach. Zarówno Word, jak i Excel, PowerPoint oraz Outlook zyskały nowe możliwości, odpowiadając oczekiwaniom użytkowników, którym dynamicznie zmieniająca się rzeczywistość technologiczna oferuje coraz więcej. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz tutaj.

Pytania?

Jeśli zainteresowała Cię nasza akcja promocyjna, ale przed zakupem chcesz porozmawiać ze specjalistą i dowiedzieć się czy rozwiązania sprawdzą się w Twoim środowisku, nie ma problemu. Nasi eksperci czekają na Ciebie pod nr +48 32 420 92 11 i mailem microsoft@senetic.pl. Szczegółowe specyfikacje rozwiązań znajdziesz na naszej stronie – Microsoft Surface Pro, Office Home and Business 2019. Zapraszamy!

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.